LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
156 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
156 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalender
08
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
6
7
15
8
9
10
11
12
13
14
16
15
16
17
18
19
20
21
17
22
23
24
25
26
27
28
18
29
30
Aktiviteter
Ashtanga Yoga 1
Ashtanga Yoga 2
Bodypump
Boll Pass
Cirkelträning
Core
Cross
Dance
DanceAerobic
Dansa Afro FortGjort
Dansa Zamba FortGjort
Egenträning Mysore(Ashtanga)
Fatburner (Aerobic)
Hatha Yoga
HIT
Löpning
Mage/Rygg FortGjort
Mjuk Yoga
Pilates
PRAMA Active
PRAMA Athletic
PRAMA Energy
PRAMA Strong
Skivstång Fort Gjort
SomaMove
Sprint
Step N
Styrka FortGjort
Tabata Mix
Yin Yoga
Zone 2
Zone 3
Zone W 3
Zone W 3½
Zumba
Instruktör
Alice Bergholts
Alma Ågren
Anna Johansson
Anneli Holmström
Carina Hallqvist
Charlotte Erlandsson
Elisabeth Nilsson
Jan-Inge Jonsson
Jeanette Hagström
Johanna Söderberg
Lotta Ohlsson
Lotta Olsson
Magnus Rydiander
Malin Klarén
Malin Persson
Mats Bergström
Mikael Löfstedt
Namnlös
Ola Reinholds
Patricia Jalkhagen
Patrick Jonsson
Rosemari Reinholds
Siv Lilja Olsson
Wendela Hammes
Logga in
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
08
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
6
7
15
8
9
10
11
12
13
14
16
15
16
17
18
19
20
21
17
22
23
24
25
26
27
28
18
29
30
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Åhus Träningscenter
Åhus Träningscenter
<
VECKA
VECKA
15 2024
08
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
6
7
15
8
9
10
11
12
13
14
16
15
16
17
18
19
20
21
17
22
23
24
25
26
27
28
18
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Ashtanga Yoga 1
;
Ashtanga Yoga 2
;
Bodypump
;
Boll Pass
;
Cirkelträning
;
Core
;
Cross
;
Dance
;
DanceAerobic
;
Dansa Afro FortGjort
;
Dansa Zamba FortGjort
;
Egenträning Mysore(Ashtanga)
;
Fatburner (Aerobic)
;
Hatha Yoga
;
HIT
;
Löpning
;
Mage/Rygg FortGjort
;
Mjuk Yoga
;
Pilates
;
PRAMA Active
;
PRAMA Athletic
;
PRAMA Energy
;
PRAMA Strong
;
Skivstång Fort Gjort
;
SomaMove
;
Sprint
;
Step N
;
Styrka FortGjort
;
Tabata Mix
;
Yin Yoga
;
Zone 2
;
Zone 3
;
Zone W 3
;
Zone W 3½
;
Zumba
;
Instruktör:
Alla
Alice Bergholts
;
Alma Ågren
;
Anna Johansson
;
Anneli Holmström
;
Carina Hallqvist
;
Charlotte Erlandsson
;
Elisabeth Nilsson
;
Jan-Inge Jonsson
;
Jeanette Hagström
;
Johanna Söderberg
;
Lotta Ohlsson
;
Lotta Olsson
;
Magnus Rydiander
;
Malin Klarén
;
Malin Persson
;
Mats Bergström
;
Mikael Löfstedt
;
Namnlös
;
Ola Reinholds
;
Patricia Jalkhagen
;
Patrick Jonsson
;
Rosemari Reinholds
;
Siv Lilja Olsson
;
Wendela Hammes
;
Lokal:
Alla
Loftet
;
Aerobicsalen
;
Spinningsalen
;
Utomhus
;
Yoga Salen
;
PRAMA
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
8/4
TIS
9/4
ONS
10/4
TOR
11/4
FRE
12/4
LÖR
13/4
SÖN
14/4
06:30
Egenträning Mysore(Ashtanga)
80 MIN
08:15
Sprint
45 MIN
09:05
Pilates
45 MIN
10:10
Dansa Zamba FortGjort
25 MIN
10:40
Skivstång Fort Gjort
25 MIN
17:00
Zone 3
55 MIN
17:30
Ashtanga Yoga 2
85 MIN
18:00
Cirkelträning
45 MIN
18:00
PRAMA Energy
45 MIN
18:05
Zone 2
55 MIN
19:00
Core
40 MIN
19:00
Mjuk Yoga
45 MIN
06:30
Egenträning Mysore(Ashtanga)
80 MIN
09:00
Yin Yoga
55 MIN
09:30
PRAMA Active
40 MIN
17:15
Zone W 3½
55 MIN
17:25
Bodypump
65 MIN
17:30
Yin Yoga
75 MIN
18:00
Dance
55 MIN
18:00
PRAMA Athletic
45 MIN
18:45
Boll Pass
45 MIN
18:50
Ashtanga Yoga 1
55 MIN
19:00
Styrka FortGjort
25 MIN
19:30
Mage/Rygg FortGjort
25 MIN
06:30
Egenträning Mysore(Ashtanga)
80 MIN
09:00
Zone 3
55 MIN
16:45
Zumba
45 MIN
17:00
Ashtanga Yoga 1
55 MIN
17:00
Zone W 3
55 MIN
17:15
Core
40 MIN
18:00
PRAMA Strong
45 MIN
18:00
Pilates
45 MIN
18:00
DanceAerobic
55 MIN
18:00
Fatburner (Aerobic)
50 MIN
18:05
Sprint
45 MIN
18:50
Mjuk Yoga
55 MIN
19:00
Cross
40 MIN
06:30
Egenträning Mysore(Ashtanga)
80 MIN
09:00
Mjuk Yoga
55 MIN
09:30
PRAMA Active
40 MIN
16:55
Zone 3
55 MIN
17:00
PRAMA Energy
45 MIN
17:15
Tabata Mix
30 MIN
17:30
SomaMove
45 MIN
18:00
Sprint
45 MIN
18:00
Step N
55 MIN
18:15
Ashtanga Yoga 2
70 MIN
18:25
Cross
40 MIN
19:15
Core
30 MIN
19:30
Yin Yoga
45 MIN
06:30
Egenträning Mysore(Ashtanga)
80 MIN
07:00
Zone 3
55 MIN
08:10
Yin Yoga
50 MIN
10:00
Dansa Zamba FortGjort
25 MIN
10:30
Skivstång Fort Gjort
25 MIN
16:30
Bodypump
65 MIN
16:30
Yin Yoga
55 MIN
17:00
Sprint
45 MIN
08:15
Hatha Yoga
40 MIN
09:00
Cirkelträning
45 MIN
09:00
Zone W 3½
55 MIN
10:00
SomaMove
45 MIN
09:00
Bodypump
65 MIN
16:30
Dansa Zamba FortGjort
25 MIN
17:00
Dansa Afro FortGjort
25 MIN
17:00
Zone 3
55 MIN
18:30
Yin Yoga
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här