LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
21
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
Aktiviteter
All-out
Björklöven Dam
Björklöven herr
Björklöven Herr - Bänkpress 1-6
Björklöven Herr - Hela löparbanan
Björklöven Herr - Rigg
Cardio
Core Mobility
Dalen Dam - Hela löparbana
Dalen Dam - Kampsportsmattan
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
Dalen Dam - Löparbana padel
Hjälteträning
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-kampsportsmattan
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
Lagaktivitet-löparbana 1
Obbola P08
Sandåkern P07
Seniorträning
Speed Camp
Striking
UHSK
UPC-X
Vilhelmina Tyngdlyftning
Wellness
Instruktör
Andre Brännström
John Gröntvedt
Matilda Fjellborg
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
21
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
47 2022
21
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
All-out
;
Björklöven Dam
;
Björklöven herr
;
Björklöven Herr - Bänkpress 1-6
;
Björklöven Herr - Hela löparbanan
;
Björklöven Herr - Rigg
;
Cardio
;
Core Mobility
;
Dalen Dam - Hela löparbana
;
Dalen Dam - Kampsportsmattan
;
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
;
Dalen Dam - Löparbana padel
;
Hjälteträning
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-kampsportsmattan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Obbola P08
;
Sandåkern P07
;
Seniorträning
;
Speed Camp
;
Striking
;
UHSK
;
UPC-X
;
Vilhelmina Tyngdlyftning
;
Wellness
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
John Gröntvedt
;
Matilda Fjellborg
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
21/11
TIS
22/11
ONS
23/11
TOR
24/11
FRE
25/11
LÖR
26/11
SÖN
27/11
08:30
Björklöven herr
60 MIN
08:30
Björklöven Herr - Hela löparbanan
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
17:30
All-out
45 MIN
18:00
Hjälteträning
120 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
08:30
Björklöven Herr - Rigg
60 MIN
08:30
Björklöven Herr - Bänkpress 1-6
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio
30 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:40
Core Mobility
45 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
17:45
Speed Camp
75 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Striking
60 MIN
20:21
UHSK
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
17:15
Wellness
55 MIN
18:20
Obbola P08
60 MIN
18:30
Lagaktivitet-hela löparbanan
30 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-kampsportsmattan
30 MIN
19:35
Sandåkern P07
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
UHSK
60 MIN
11:00
UPC-X
60 MIN
16:00
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
16:30
All-out
45 MIN
16:30
All-out
60 MIN
11:30
Vilhelmina Tyngdlyftning
300 MIN
18:00
UHSK
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här