LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Cardio Performance Stak
Core (kampsportsmatta)
Dalen Dam - Riggen
Hjälteträning
IBK Dalen Herr
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - bänkpressar
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet Hela löparbanan
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
Lagaktivitet-cardioytan
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
Lagaktivitet-löparbana 2
Lagaktivitet-riggen
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
Löpning
Sandåkern P07
Speed Camp
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
Teg J18
Teg J20
Teg J20 Flak 4-6
Tegs J18 Flak 4-6
Total Performance
Total Performance (Lag deltar)
Total Performance (löparbana 2)
TTG FF Herr
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
Wellness
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
25 2022
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Cardio Performance Stak
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dalen Dam - Riggen
;
Hjälteträning
;
IBK Dalen Herr
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - bänkpressar
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet Hela löparbanan
;
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
;
Lagaktivitet-cardioytan
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Lagaktivitet-riggen
;
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
;
Löpning
;
Sandåkern P07
;
Speed Camp
;
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
;
Teg J18
;
Teg J20
;
Teg J20 Flak 4-6
;
Tegs J18 Flak 4-6
;
Total Performance
;
Total Performance (Lag deltar)
;
Total Performance (löparbana 2)
;
TTG FF Herr
;
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
;
Wellness
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/6
TIS
21/6
ONS
22/6
TOR
23/6
FRE
24/6
LÖR
25/6
SÖN
26/6
09:00
Lagaktivitet Hela löparbanan
90 MIN
09:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
90 MIN
11:00
Cardio Performance Stak
30 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
16:30
Total Performance (Lag deltar)
60 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
17:00
Tegs J18 Flak 4-6
75 MIN
17:00
Teg J18
75 MIN
17:30
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
18:15
Teg J20
75 MIN
18:15
Teg J20 Flak 4-6
75 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
11:00
Total Performance
45 MIN
14:00
Lagaktivitet - bänkpressar
90 MIN
14:00
Lagaktivitet-riggen
90 MIN
17:00
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
60 MIN
17:00
Teg J18
60 MIN
17:00
Lagaktivitet-löparbana 2
120 MIN
17:00
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
120 MIN
17:30
Wellness (löparbana 2)
55 MIN
18:00
TTG FF Herr
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Sandåkern P07
60 MIN
19:00
IBK Dalen Herr
10 MIN
19:10
IBK Dalen Herr
60 MIN
20:00
Teg J20
75 MIN
11:00
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
55 MIN
14:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
90 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
20:30
Dalen Dam - Riggen
30 MIN
09:00
Lagaktivitet Hela löparbanan
90 MIN
11:00
Total Performance (löparbana 2)
45 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
14:00
Lagaktivitet-cardioytan
90 MIN
17:00
Tegs J18 Flak 4-6
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Teg J20 Flak 4-6
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här