LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
08
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
5
49
6
7
8
9
10
11
12
50
13
14
15
16
17
18
19
51
20
21
22
23
24
25
26
52
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Björklöven Dam - Stakmaskiner
Björklöven Dam Flak 1-3
Björklöven herr
Cardio Performance Cykel&stak
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
Core (kampsportsmatta)
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
Dalen P06
Hjälteträning
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet Hela löparbanan
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-kampsportsmattan
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
Lagaktivitet-löparbana 1
Lagaktivitet-löparbana 2
Mobility (kampsportsmatta)
Sandåkern P07
Seniorträning
STRONG 45
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
Styrka för löpare
Teg J18 Flak 1-3
Tegs J18 Flak 4-6
Total Performance (löparbana 2)
Umeå Västra IF
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
08
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
5
49
6
7
8
9
10
11
12
50
13
14
15
16
17
18
19
51
20
21
22
23
24
25
26
52
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
49 2021
08
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
5
49
6
7
8
9
10
11
12
50
13
14
15
16
17
18
19
51
20
21
22
23
24
25
26
52
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Björklöven Dam - Stakmaskiner
;
Björklöven Dam Flak 1-3
;
Björklöven herr
;
Cardio Performance Cykel&stak
;
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
;
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
;
Dalen P06
;
Hjälteträning
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet Hela löparbanan
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-kampsportsmattan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Sandåkern P07
;
Seniorträning
;
STRONG 45
;
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
;
Styrka för löpare
;
Teg J18 Flak 1-3
;
Tegs J18 Flak 4-6
;
Total Performance (löparbana 2)
;
Umeå Västra IF
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
6/12
TIS
7/12
ONS
8/12
TOR
9/12
FRE
10/12
LÖR
11/12
SÖN
12/12
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Cykel&stak
30 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:30
Total Performance (löparbana 2)
60 MIN
17:45
Hjälteträning
75 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
10:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
11:00
Total Performance (löparbana 2)
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
17:00
Total Performance (löparbana 2)
55 MIN
18:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
90 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-kampsportsmattan
75 MIN
06:30
Wellness (löparbana 2)
45 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
18:00
Styrka för löpare
55 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
90 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Sandåkern P07
60 MIN
20:30
Teg J18 Flak 1-3
60 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:15
STRONG 45
45 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
13:30
Lagaktivitet-löparbana 1
75 MIN
13:45
Hjälteträning
120 MIN
17:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
18:00
Wellness (löparbana 2)
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
19:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
06:45
Mobility (kampsportsmatta)
45 MIN
10:10
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
11:00
Total Performance (löparbana 2)
40 MIN
16:30
Total Performance (löparbana 2)
55 MIN
09:30
Total Performance (löparbana 2)
55 MIN
10:30
Mobility (kampsportsmatta)
30 MIN
11:30
Lagaktivitet-kampsportsmattan
15 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här