LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
EnerQi
Boxen Kiruna
EnerQi
Kalender
15
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Aktiviteter
BODYPUMP 60
Crosstraining
Föreningspass
Företagspass
Företagsträning Tekniska verken
Generations
GRIT strength
HIIT ´n´ HEAVY
Les Mills CORE
Les Mills SHAPES
Lymf & fasciayoga
Mammaträning
Spinning 30
Spinning 40
Spinning 45
Spinning 60
SPRINT
Strenght Development
Styrkepasset
The TRIP live
Yinyoga
Instruktör
Anna Persson
Anna Påve
Anna-Karin Gunillasson
Axel
Barbro Yng
Cecilia Strandenhed
Cristin Rantatalo
Ebba Ranestål
Emil Kågström
Emilia Lindmark
Gustaf Sixten Inga
Inge Lindmark
Jean Younan
Karin Stöckel
Linda Bjurholt
Malin Brask
Nadia Sandström
Paulina Sikku
Sara Eriksson
Sofia Magnusson
Veronica Fredriksson
Boka Personligaktivitet
Logga in
X
Kalender
15
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Byt anläggning
Boxen Kiruna
EnerQi
Visa dagsschema
Boka Personligaktivitet
Logga in
<
VECKA
ENERQI VECKA
20 2024
15
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Boxen Kiruna
EnerQi
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYPUMP 60
;
Crosstraining
;
Föreningspass
;
Företagspass
;
Företagsträning Tekniska verken
;
Generations
;
GRIT strength
;
HIIT ´n´ HEAVY
;
Les Mills CORE
;
Les Mills SHAPES
;
Lymf & fasciayoga
;
Mammaträning
;
Spinning 30
;
Spinning 40
;
Spinning 45
;
Spinning 60
;
SPRINT
;
Strenght Development
;
Styrkepasset
;
The TRIP live
;
Yinyoga
;
Instruktör:
Alla
Anna Persson
;
Anna Påve
;
Anna-Karin Gunillasson
;
Axel
;
Barbro Yng
;
Cecilia Strandenhed
;
Cristin Rantatalo
;
Ebba Ranestål
;
Emil Kågström
;
Emilia Lindmark
;
Gustaf Sixten Inga
;
Inge Lindmark
;
Jean Younan
;
Karin Stöckel
;
Linda Bjurholt
;
Malin Brask
;
Nadia Sandström
;
Paulina Sikku
;
Sara Eriksson
;
Sofia Magnusson
;
Veronica Fredriksson
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Ute
;
Spinning Sal 3
;
_Gym
;
Sal 2
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
13/5
TIS
14/5
ONS
15/5
TOR
16/5
FRE
17/5
LÖR
18/5
SÖN
19/5
11:30
Spinning 30
30 MIN
16:20
Företagsträning Tekniska verken
45 MIN
17:00
Mammaträning
60 MIN
17:30
Spinning 60
60 MIN
17:30
Les Mills SHAPES
45 MIN
18:15
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:30
Strenght Development
45 MIN
18:45
Spinning 30
30 MIN
06:00
Spinning 45
45 MIN
10:00
Generations
60 MIN
11:15
Styrkepasset
45 MIN
17:10
BODYPUMP 60
60 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:00
Spinning 40
40 MIN
18:20
GRIT strength
30 MIN
10:00
Mammaträning
60 MIN
11:15
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:00
Spinning 60
60 MIN
17:15
Strenght Development
45 MIN
17:45
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:15
Crosstraining
30 MIN
18:15
SPRINT
30 MIN
19:00
Les Mills SHAPES
45 MIN
06:00
Spinning 45
45 MIN
10:00
Generations
60 MIN
11:15
Strenght Development
45 MIN
17:10
GRIT strength
30 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:50
BODYPUMP 60
60 MIN
18:20
Spinning 30
30 MIN
19:00
Les Mills CORE
30 MIN
19:00
Föreningspass
30 MIN
19:40
Föreningspass
30 MIN
11:30
Les Mills SHAPES
45 MIN
16:15
The TRIP live
45 MIN
16:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
10:00
Strenght Development
45 MIN
10:15
Spinning 45
45 MIN
11:10
Les Mills CORE
45 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:45
BODYPUMP 60
60 MIN
19:00
Yinyoga
90 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här