LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
10
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
Aktiviteter
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Mia Rodhborn
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
10
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
33 2020
10
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Mia Rodhborn
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
10/8
TIS
11/8
ONS
12/8
TOR
13/8
FRE
14/8
LÖR
15/8
SÖN
16/8
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
18:15
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
Soma Move
55 MIN
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
17:00
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:15
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:00
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:30
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
11:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Afrobeat Gul
55 MIN
15:30
Vinyasa yoga
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här