LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
10
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
Booty
Core
Hatha Yoga
MOJO Yoga
Muskelexplosion
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Tai Chi - Livestream via Facebook
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Ann Mirro
Cristina Pomo
Emilia Brown
Helena Åkesson
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jenny Bohlström
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Oscar Jöback
Otto Russel
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Vikarie House of Shapes
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
10
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
24 2020
10
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Core
;
Hatha Yoga
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Tai Chi - Livestream via Facebook
;
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
;
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Ann Mirro
;
Cristina Pomo
;
Emilia Brown
;
Helena Åkesson
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jenny Bohlström
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Oscar Jöback
;
Otto Russel
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Vikarie House of Shapes
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
8/6
TIS
9/6
ONS
10/6
TOR
11/6
FRE
12/6
LÖR
13/6
SÖN
14/6
11:30
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:00
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
17:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:10
MOJO Yoga
60 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
11:30
MOJO Yoga
45 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:00
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
19:30
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
20:30
Hatha Yoga
75 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:00
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
21:00
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
55 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:00
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:35
Core
30 MIN
18:10
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
11:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
12:50
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
10:35
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Raggamix Gul
55 MIN
14:45
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
15:15
SHAPES House Turkos
55 MIN
16:40
Vinyasa yoga
75 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här