LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
10
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Core
Hatha Yoga
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Pilates
Power yoga
Powerfys
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Turkos
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Celine Diop
Cristina Pomo
Deja Özkan
Helene Häger
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Mia Rodhborn
Minou Deilert
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Tuvalisa Esping
Victoria Berggren
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
10
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
46 2020
10
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Core
;
Hatha Yoga
;
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
;
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Power yoga
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Turkos
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Celine Diop
;
Cristina Pomo
;
Deja Özkan
;
Helene Häger
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Mia Rodhborn
;
Minou Deilert
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Tuvalisa Esping
;
Victoria Berggren
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
9/11
TIS
10/11
ONS
11/11
TOR
12/11
FRE
13/11
LÖR
14/11
SÖN
15/11
11:30
SHAPES Latin Cardio Gul
45 MIN
17:00
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:15
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
45 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
Passet är fullt
07:00
Soma Move
45 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
12:00
Stark Mamma
60 MIN
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:00
MOJO Yoga
55 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:30
SHAPES Raggamix Turkos
55 MIN
11:30
MOJO Yoga
50 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:30
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
45 MIN
20:00
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
20:30
Hatha Yoga
75 MIN
07:00
Pilates
45 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
11:30
SHAPES Latin Cardio Gul
45 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
17:25
Power yoga
60 MIN
17:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
19:00
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
55 MIN
20:00
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
55 MIN
10:00
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
55 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:00
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:10
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:35
Core
30 MIN
18:10
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
18:10
Powerfys
55 MIN
09:45
Booty
30 MIN
10:20
Core
30 MIN
11:20
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
11:30
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
10:30
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
14:45
Boxfys på Stretchytan
55 MIN
15:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
16:50
Vinyasa yoga
75 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här