LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
10
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
Kampsportfys
Kung Fu
MONDAY HIIT
Muskelexplosion
Pilates
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Upperbody
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Otto Russel
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Vikarie House of Shapes
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
10
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
23 2022
10
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
MONDAY HIIT
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Upperbody
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Otto Russel
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Vikarie House of Shapes
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
6/6
TIS
7/6
ONS
8/6
TOR
9/6
FRE
10/6
LÖR
11/6
SÖN
12/6
07:00
Yoga
45 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
12:00
Stark Mamma
60 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:20
Pilates
55 MIN
19:30
Kampsportfys
55 MIN
20:30
Kung Fu
55 MIN
11:30
Yoga
50 MIN
17:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
20:30
Yoga
75 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:45
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:15
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
19:00
Boxfys
55 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:10
Booty
30 MIN
17:15
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:45
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
Booty
30 MIN
10:25
Core
30 MIN
10:30
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
55 MIN
11:55
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
14:00
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
55 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:00
SHAPES Dancehall Turkos
55 MIN
15:00
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
16:00
Vinyasa yoga
85 MIN
17:30
SHAPES House Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här