LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
16
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
Kampsportfys
Kung Fu
Pilates
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Upperbody
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Oscar Jöback
Otto Russel
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Vikarie House of Shapes
Logga in
X
Kalender
16
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
TORSDAG
16
JUNI
16
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Upperbody
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Oscar Jöback
;
Otto Russel
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Vikarie House of Shapes
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:30
Funktionell styrka
Studio 2
Mia Rodhborn
17:00
SHAPES Jazz Gul
Studio 2
Leah Percell
17:45
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUS
Adrienne Åbjörn
18:00
SHAPES Hiphop Turkos
Studio 2
Sibel Özer
18:15
SHAPES Hiphop Gul
Studio 1
Joe Jobe
19:00
SHAPES House Turkos
Studio 2
Sibel Özer
19:00
Boxfys på Stretchytan
X- Buren
Adrienne Åbjörn
Har du problem installera appen? Klicka här