LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
15
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
Hatha Yoga
MOJO Yoga
Muskelexplosion
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Tai Chi - Livestream via Facebook
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Cristina Pomo
Emilia Brown
Helena Åkesson
Jakob Isaksson
Jenny Bohlström
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Oscar Jöback
Otto Russel
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
15
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
25 2020
15
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Hatha Yoga
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Tai Chi - Livestream via Facebook
;
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
;
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Cristina Pomo
;
Emilia Brown
;
Helena Åkesson
;
Jakob Isaksson
;
Jenny Bohlström
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Oscar Jöback
;
Otto Russel
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
15/6
TIS
16/6
ONS
17/6
TOR
18/6
FRE
19/6
LÖR
20/6
SÖN
21/6
08:00
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
30 MIN
11:30
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:00
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
Passet är fullt
08:00
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
30 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
17:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:10
MOJO Yoga
60 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
08:00
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
30 MIN
11:30
MOJO Yoga
45 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:00
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
19:30
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
20:30
Hatha Yoga
75 MIN
08:00
UTEFYS EXPRESS samling vid utegymmet i Tantolunden
30 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:00
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
21:00
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här