LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
12
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Core
Hatha Yoga
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Pilates
Power yoga
Powerfys
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Celine Diop
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Tuvalisa Esping
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
12
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
TORSDAG
12
NOVEMBER
12
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Core
;
Hatha Yoga
;
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
;
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Power yoga
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Celine Diop
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Tuvalisa Esping
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Pilates
Studio 3
Moa Petersdotter
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Jakob Isaksson
11:30
SHAPES Latin Cardio Gul
Studio 1
Cristina Pomo
17:00
SHAPES House Gul
Studio 2
Sibel Özer
17:25
Power yoga
Studio 3
Jennie Widegren
17:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Adrienne Åbjörn
18:00
SHAPES Jazz Turkos
Studio 2
Åsa Fornander
19:00
SHAPES Hiphop Gul
Studio 2
Joe Jobe
19:00
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
Jakob Isaksson
20:00
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här