LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
27
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Ulrika Blom
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
27
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
26 2020
27
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Ulrika Blom
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
22/6
TIS
23/6
ONS
24/6
TOR
25/6
FRE
26/6
LÖR
27/6
SÖN
28/6
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
18:15
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
Passet är fullt
17:00
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
19:30
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
18:15
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:00
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:30
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
11:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Raggamix Gul
55 MIN
15:30
Vinyasa yoga
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här