LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
27
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
10
2
3
4
5
6
7
8
11
9
10
11
12
13
14
15
12
16
17
18
19
20
21
22
13
23
24
25
26
27
28
29
14
30
31
Aktiviteter
Barre Move ©
Booty
Buren
Core
Family Fun - Träning för barn och vuxen 6-12 år
Hatha Yoga
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Pilates
Powerfys
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Tai Chi - Livestream via Facebook
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Alberto Anturi
Ambra Succi
Andreas Sanchez
Cristina Pomo
Emilia Brown
Helena Åkesson
Jakob Isaksson
Jenny Bohlström
Joe Jobe
Mia Rodhborn
Minou Deilert
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Nina Hjelmkvist
Oscar Jöback
Otto Russel
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Tomas Falk
Logga in
X
Kalender
27
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
10
2
3
4
5
6
7
8
11
9
10
11
12
13
14
15
12
16
17
18
19
20
21
22
13
23
24
25
26
27
28
29
14
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
13 2020
27
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
10
2
3
4
5
6
7
8
11
9
10
11
12
13
14
15
12
16
17
18
19
20
21
22
13
23
24
25
26
27
28
29
14
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Barre Move ©
;
Booty
;
Buren
;
Core
;
Family Fun - Träning för barn och vuxen 6-12 år
;
Hatha Yoga
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Tai Chi - Livestream via Facebook
;
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Alberto Anturi
;
Ambra Succi
;
Andreas Sanchez
;
Cristina Pomo
;
Emilia Brown
;
Helena Åkesson
;
Jakob Isaksson
;
Jenny Bohlström
;
Joe Jobe
;
Mia Rodhborn
;
Minou Deilert
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Nina Hjelmkvist
;
Oscar Jöback
;
Otto Russel
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Tomas Falk
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
23/3
TIS
24/3
ONS
25/3
TOR
26/3
FRE
27/3
LÖR
28/3
SÖN
29/3
11:30
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
Passet är fullt
18:55
Core
30 MIN
07:00
Soma Move
45 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:00
MOJO Yoga
60 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
07:00
Yoga
60 MIN
11:30
MOJO Yoga
45 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
Buren
45 MIN
19:30
Powerfys
55 MIN
20:30
Hatha Yoga
75 MIN
07:00
Vinyasa yoga
60 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
17:05
Soma Move
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:00
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
21:00
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
55 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
17:00
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:35
Core
30 MIN
18:10
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
Booty
30 MIN
10:25
Core
30 MIN
11:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
Passet är fullt
12:50
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
10:00
Family Fun - Träning för barn och vuxen 6-12 år
50 MIN
10:35
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Raggamix Gul
55 MIN
Passet är fullt
14:45
Buren
55 MIN
15:15
SHAPES House Turkos
55 MIN
16:40
Vinyasa yoga
75 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här