LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
75 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
75 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Färjestaden
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
07
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
Aktiviteter
BODYPUMP
Box
Box Mix Virtual
Core
Cross Escape
Cykel
Cykel Bergspass
Cykel Distans
Dance Aerobic
Dansa Afro Virtual
Dansa Sumba Virtual
Dansfeber
Funktionell Virtual
Föreningspass
Guldpaus
GymCirkel
GymCirkel 2
GymCirkel Tabata
Harmoni Rytm Virtual
Indoor 30
Indoor 45
Indoor 4x4
Kettlebells
Killer Cross
Kondition/Cross Escape
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Pilates Virtual
Skivstång
Skivstång Virtual
Styrka Lår/Mage
Styrka/Cross Escape
Tabata
Tabooty
YinYoga
Yoga
Yoga Avspänning
Yoga Flöde Virtual
Yoga Kraft
Instruktör
Anders Carlstedt
Anna Gustafsson
Annica Gustavsson
Annika Nilsson
Erica Linder
Frida Hylander
Henrik Slunge
Hilda Svensson
Janne Strindhag
Jenny Grindestam
Jessica Yngvesson
Josefin Helgesson
Lina Nihlstedt
Lisa Petersson
Malkars Virtual
Maria Prim
Maria Strand
Mathilda Söderbäck
Steve Sheffield
Susann Abramsson
Susanne Hylén
Ylva Kernholt
Logga in
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Färjestaden
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
07
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Färjestaden
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
FÄRJESTADEN VECKA
02 2020
07
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYPUMP
;
Box
;
Box Mix Virtual
;
Core
;
Cross Escape
;
Cykel
;
Cykel Bergspass
;
Cykel Distans
;
Dance Aerobic
;
Dansa Afro Virtual
;
Dansa Sumba Virtual
;
Dansfeber
;
Funktionell Virtual
;
Föreningspass
;
Guldpaus
;
GymCirkel
;
GymCirkel 2
;
GymCirkel Tabata
;
Harmoni Rytm Virtual
;
Indoor 30
;
Indoor 45
;
Indoor 4x4
;
Kettlebells
;
Killer Cross
;
Kondition/Cross Escape
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Pilates Virtual
;
Skivstång
;
Skivstång Virtual
;
Styrka Lår/Mage
;
Styrka/Cross Escape
;
Tabata
;
Tabooty
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga Avspänning
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Kraft
;
Instruktör:
Alla
Anders Carlstedt
;
Anna Gustafsson
;
Annica Gustavsson
;
Annika Nilsson
;
Erica Linder
;
Frida Hylander
;
Henrik Slunge
;
Hilda Svensson
;
Janne Strindhag
;
Jenny Grindestam
;
Jessica Yngvesson
;
Josefin Helgesson
;
Lina Nihlstedt
;
Lisa Petersson
;
Malkars Virtual
;
Maria Prim
;
Maria Strand
;
Mathilda Söderbäck
;
Steve Sheffield
;
Susann Abramsson
;
Susanne Hylén
;
Ylva Kernholt
;
Lokal:
Alla
Gruppsal
;
GymCirkel
;
Cykel/Indoor
;
Yogasal
;
Utomhus
;
Run Challenge
;
Färjestaden
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
6/1
TIS
7/1
ONS
8/1
TOR
9/1
FRE
10/1
LÖR
11/1
SÖN
12/1
07:35
Indoor 30
30 MIN
08:15
Kettlebells
45 MIN
09:05
Kondition/Cross Escape
45 MIN
09:05
GymCirkel
40 MIN
16:55
Yoga Kraft
25 MIN
17:15
Dance Aerobic
45 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
18:00
GymCirkel
40 MIN
18:10
Core
30 MIN
18:15
Cykel
45 MIN
19:10
Killer Cross
30 MIN
19:45
Box
30 MIN
07:45
Yoga
75 MIN
08:15
GymCirkel 2
30 MIN
09:00
Cykel Bergspass
45 MIN
17:20
Cykel Distans
50 MIN
17:40
Tabata
30 MIN
18:20
GymCirkel
40 MIN
18:20
BODYPUMP
45 MIN
18:20
Indoor 30
30 MIN
18:30
YinYoga
60 MIN
19:35
Yoga Kraft
25 MIN
20:00
Yoga Avspänning
25 MIN
08:00
Indoor 30
30 MIN
08:35
GymCirkel 2
30 MIN
08:40
Styrka Lår/Mage
30 MIN
09:20
Tabata
30 MIN
17:30
Tabooty
30 MIN
18:10
Indoor 30
30 MIN
18:45
Yoga Avspänning
25 MIN
18:50
Core
30 MIN
19:15
Föreningspass
60 MIN
19:20
Tabata
30 MIN
07:30
Skivstång
25 MIN
08:00
Mage/Rygg
25 MIN
17:00
GymCirkel Tabata
40 MIN
17:45
Killer Cross
30 MIN
18:15
Box
45 MIN
18:15
Cykel
45 MIN
19:00
YinYoga
60 MIN
19:05
Föreningspass
45 MIN
19:10
BODYPUMP
60 MIN
07:45
Indoor 4x4
45 MIN
08:35
GymCirkel 2
30 MIN
08:40
Styrka/Cross Escape
45 MIN
09:30
GymCirkel 2
30 MIN
09:35
Yoga Avspänning
25 MIN
10:30
Guldpaus
30 MIN
16:30
Indoor 45
45 MIN
08:30
Cross Escape
45 MIN
08:45
GymCirkel
40 MIN
09:00
Cykel
55 MIN
09:30
Dansfeber
45 MIN
09:00
YinYoga
60 MIN
16:30
BODYPUMP
60 MIN
17:30
Mage/Rygg
25 MIN
18:00
Indoor 30
30 MIN
18:00
GymCirkel Tabata
40 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här