LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
12
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
36
4
5
6
7
8
9
10
37
11
12
13
14
15
16
17
38
18
19
20
21
22
23
24
39
25
26
27
28
29
30
Aktiviteter
All-out
Björklöven Dam
Cardio
Dragonskolan
Hjälteträning
IBK Dalen Dam
IBK Dalen Herr
Lagaktivitet-löparbana 1
Prolympia
Seniorträning
TTG FF Herr
UHSK
Umeå Västra IBK
Umeå Västra IF
UPC-X
Instruktör
Andre Brännström
Johan Åsberg
John Gröntvedt
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
12
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
36
4
5
6
7
8
9
10
37
11
12
13
14
15
16
17
38
18
19
20
21
22
23
24
39
25
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
12
SEPTEMBER
12
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
36
4
5
6
7
8
9
10
37
11
12
13
14
15
16
17
38
18
19
20
21
22
23
24
39
25
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
All-out
;
Björklöven Dam
;
Cardio
;
Dragonskolan
;
Hjälteträning
;
IBK Dalen Dam
;
IBK Dalen Herr
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Prolympia
;
Seniorträning
;
TTG FF Herr
;
UHSK
;
Umeå Västra IBK
;
Umeå Västra IF
;
UPC-X
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Johan Åsberg
;
John Gröntvedt
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
08:20
Dragonskolan
Gymmet
10:10
Dragonskolan
Gymmet
18:00
IBK Dalen Dam
Löpb Padel2+3
18:00
Lagaktivitet-löparbana 1
Den första halvan av löparbanan som är närmast entrén.
Löparb kastv
Andre Brännström
18:30
IBK Dalen Dam
Lyftarflak 4-6
18:30
IBK Dalen Dam
Riggen
19:30
IBK Dalen Dam
Kampsportsyta
Har du problem installera appen? Klicka här