LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
23
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Mira Hannula
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sibel Özer
Sofia Laas
Ulrika Blom
Logga in
X
Kalender
23
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
23
JUNI
23
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Mira Hannula
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Ulrika Blom
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
Mia Rodhborn
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Sofia Laas
18:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 5
Rebecca Björling
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
Studio 3
Helena Åkesson
Passet är fullt
Har du problem installera appen? Klicka här