LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
09
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Aktiviteter
Barre Move ©
Hatha Yoga
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Powerfys
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Tai Chi - Livestream via Facebook
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Jakob Isaksson
Joe Jobe
Mia Rodhborn
Minou Deilert
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sibel Özer
Sudheesh
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
09
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
TORSDAG
9
APRIL
09
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Barre Move ©
;
Hatha Yoga
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Powerfys
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Tai Chi - Livestream via Facebook
;
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Jakob Isaksson
;
Joe Jobe
;
Mia Rodhborn
;
Minou Deilert
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sibel Özer
;
Sudheesh
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
Mia Rodhborn
19:00
SHAPES Hiphop Gul
Studio 2
Joe Jobe
Passet är stängt
20:00
Tai Chi - Livestream via Facebook
Jakob Isaksson
21:00
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här