LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
20
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Core
Hatha Yoga
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Powerfys
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
SOMA MOVE UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Tai Chi - Livestream via Facebook
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Andreas Sanchez
Cristina Pomo
Emilia Brown
Hanna Olsson
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jenny Bohlström
Joe Jobe
Mia Rodhborn
Minou Deilert
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
20
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
17 2020
20
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Core
;
Hatha Yoga
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Powerfys
;
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
SOMA MOVE UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Tai Chi - Livestream via Facebook
;
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Andreas Sanchez
;
Cristina Pomo
;
Emilia Brown
;
Hanna Olsson
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jenny Bohlström
;
Joe Jobe
;
Mia Rodhborn
;
Minou Deilert
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/4
TIS
21/4
ONS
22/4
TOR
23/4
FRE
24/4
LÖR
25/4
SÖN
26/4
11:30
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:55
Core
30 MIN
07:00
SOMA MOVE UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:15
MOJO Yoga
60 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
11:30
MOJO Yoga
45 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:30
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
20:30
Hatha Yoga
75 MIN
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:00
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
21:00
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
55 MIN
09:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
50 MIN
11:30
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:35
Core
30 MIN
18:10
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
11:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
Passet är fullt
12:50
Tai Chi - Livestream via Facebook
55 MIN
10:35
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Afrobeat Gul
55 MIN
14:45
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
55 MIN
15:15
SHAPES House Turkos
55 MIN
16:40
Vinyasa yoga
75 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här