LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Söderköping
City
Crossfit
Pronova
Ringdansen
Söderköping
Kalender
04
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Aktiviteter
ABONNERAT
BODYBALANCE®
BODYCOMBAT®
Bodypump
Core
Cykel
Dancemix
Functional Training Hiit
Functional Training Stability
Les Mills Core®
RPM
Sprint
YinYoga
Instruktör
Annika Stenbäck
Erica Ly
Helena Lord
Helene Mörling
Janis Nilsson
Jessica A
Lina Sjösten
Linda & Janis
Linda Johansson
Sofie Sundgren
Terese Klöver
Åsa Bergman
Åsa Lideström
Åsa och Annika
Logga in
X
Kalender
04
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Byt anläggning
City
Crossfit
Pronova
Ringdansen
Söderköping
Visa dagsschema
Logga in
<
SÖNDAG
SÖDERKÖPING SÖNDAG
4
DECEMBER
04
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
City
Crossfit
Pronova
Ringdansen
Söderköping
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
ABONNERAT
;
BODYBALANCE®
;
BODYCOMBAT®
;
Bodypump
;
Core
;
Cykel
;
Dancemix
;
Functional Training Hiit
;
Functional Training Stability
;
Les Mills Core®
;
RPM
;
Sprint
;
YinYoga
;
Instruktör:
Alla
Annika Stenbäck
;
Erica Ly
;
Helena Lord
;
Helene Mörling
;
Janis Nilsson
;
Jessica A
;
Lina Sjösten
;
Linda & Janis
;
Linda Johansson
;
Sofie Sundgren
;
Terese Klöver
;
Åsa Bergman
;
Åsa Lideström
;
Åsa och Annika
;
Lokal:
Alla
Aerobicssalen
;
Spinningsalen
;
Tidrosalen
;
Brunnsparken
;
Brunn dansbana
;
Massagerum
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
16:30
Dancemix
Aerobicssalen
Sofie Sundgren
17:30
Sprint
Spinningsalen
Janis Nilsson
18:00
Bodypump
Aerobicssalen
Helena Lord
Har du problem installera appen? Klicka här