LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
24
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
36
5
6
7
8
9
10
11
37
12
13
14
15
16
17
18
38
19
20
21
22
23
24
25
39
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Boxfys
Core & Stretch
Core/Pilates
Cykel
Dans
Hahta Yoga
HIIT
Kundalini Yoga
Movement Circuit
Vinyasa Flow Yoga
Yin Yoga
Instruktör
Catherine Zhou
Elena Högberg
Iryna Karpenko
Jennifer Lopez
Jocke Staaf
Josefine Rosengren Karpinski
Marcus Bäckström
Moa Petersdotter
Seyhan Sevinc
Sina Ramezani
Yodennis Gonzales
Logga in
X
Kalender
24
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
36
5
6
7
8
9
10
11
37
12
13
14
15
16
17
18
38
19
20
21
22
23
24
25
39
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
38 2022
24
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
36
5
6
7
8
9
10
11
37
12
13
14
15
16
17
18
38
19
20
21
22
23
24
25
39
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Boxfys
;
Core & Stretch
;
Core/Pilates
;
Cykel
;
Dans
;
Hahta Yoga
;
HIIT
;
Kundalini Yoga
;
Movement Circuit
;
Vinyasa Flow Yoga
;
Yin Yoga
;
Instruktör:
Alla
Catherine Zhou
;
Elena Högberg
;
Iryna Karpenko
;
Jennifer Lopez
;
Jocke Staaf
;
Josefine Rosengren Karpinski
;
Marcus Bäckström
;
Moa Petersdotter
;
Seyhan Sevinc
;
Sina Ramezani
;
Yodennis Gonzales
;
Lokal:
Alla
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
19/9
TIS
20/9
ONS
21/9
TOR
22/9
FRE
23/9
LÖR
24/9
SÖN
25/9
17:30
HIIT
55 MIN
18:30
Core/Pilates
55 MIN
19:30
Yin Yoga
55 MIN
11:00
Kundalini Yoga
55 MIN
17:30
Boxfys
55 MIN
18:30
Cykel
55 MIN
17:30
Hahta Yoga
55 MIN
18:30
Dans
50 MIN
19:30
Vinyasa Flow Yoga
55 MIN
17:30
Cykel
55 MIN
18:30
Core & Stretch
55 MIN
17:30
Movement Circuit
55 MIN
11:00
Kundalini Yoga
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här