LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
19
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
26:an
Abs & Ass
BODYBALANCE
BODYBALANCE 45
BODYCOMBAT
BODYCOMBAT & SH'BAM
BODYPUMP 45
BODYPUMP 60
Core
Crosstraining 30
Crosstraining UTE
Dynamisk stretch
Generations UTE
GRIT cardio
GRIT strength
Medleypass - BP, Core, BC
Online Dynamisk stretch
Online Generations
Online SHBAM
Online Tabata
SHBAM
Soma Move
Spinning 30
Spinning 60
SPRINT
Tabata
Instruktör
Anna-Karin Gunillasson
Anna-Karin Olofsson Niemi
Ebba Ranestål
Emma Lindmark
Inge Lindmark
Kristin Kågström
Kristina Lantto
Malin Brask
Maria Fjellborg
Nadia Sandström
Sara Eriksson
Sarah Wallin Mella
Sofia Magnusson
Theresa Lundgren
Veronica Fredriksson
Webshop
Logga in
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
19
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Visa dagsschema
Webshop
Logga in
Nuvaranded besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
EnerQi
EnerQi
<
VECKA
VECKA
25 2020
19
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
26:an
;
Abs & Ass
;
BODYBALANCE
;
BODYBALANCE 45
;
BODYCOMBAT
;
BODYCOMBAT & SH'BAM
;
BODYPUMP 45
;
BODYPUMP 60
;
Core
;
Crosstraining 30
;
Crosstraining UTE
;
Dynamisk stretch
;
Generations UTE
;
GRIT cardio
;
GRIT strength
;
Medleypass - BP, Core, BC
;
Online Dynamisk stretch
;
Online Generations
;
Online SHBAM
;
Online Tabata
;
SHBAM
;
Soma Move
;
Spinning 30
;
Spinning 60
;
SPRINT
;
Tabata
;
Instruktör:
Alla
Anna-Karin Gunillasson
;
Anna-Karin Olofsson Niemi
;
Ebba Ranestål
;
Emma Lindmark
;
Inge Lindmark
;
Kristin Kågström
;
Kristina Lantto
;
Malin Brask
;
Maria Fjellborg
;
Nadia Sandström
;
Sara Eriksson
;
Sarah Wallin Mella
;
Sofia Magnusson
;
Theresa Lundgren
;
Veronica Fredriksson
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Ute
;
Spinning Sal 3
;
_Gym
;
Sal 2
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
15/6
TIS
16/6
ONS
17/6
TOR
18/6
FRE
19/6
LÖR
20/6
SÖN
21/6
11:30
Crosstraining 30
30 MIN
17:00
GRIT cardio
30 MIN
17:00
Spinning 30
30 MIN
17:40
BODYPUMP 60
60 MIN
17:45
Spinning 60
60 MIN
18:50
BODYCOMBAT
60 MIN
10:00
Online Generations
45 MIN
17:00
BODYPUMP 45
45 MIN
17:55
Abs & Ass
45 MIN
18:10
Spinning 30
30 MIN
18:50
Online Dynamisk stretch
45 MIN
18:50
Dynamisk stretch
45 MIN
19:45
Online SHBAM
45 MIN
19:45
SHBAM
45 MIN
11:30
Medleypass - BP, Core, BC
45 MIN
11:30
Online Tabata
45 MIN
17:00
Spinning 60
60 MIN
17:35
GRIT strength
30 MIN
18:15
BODYPUMP 60
60 MIN
19:25
Soma Move
45 MIN
10:00
Generations UTE
45 MIN
11:30
Spinning 30
30 MIN
17:40
BODYPUMP 60
60 MIN
18:00
SPRINT
30 MIN