LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
08
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
6
7
2
8
9
10
11
12
13
14
3
15
16
17
18
19
20
21
4
22
23
24
25
26
27
28
5
29
30
31
Aktiviteter
Abs & Arms
BODYCOMBAT
BODYPUMP 30
BODYPUMP 60
Core
Crosstraining
Generations
GRIT strength
HIIT ´n´ HEAVY
Les Mills CORE
Les Mills DANCE
Spinning 30
Spinning 40
Spinning 45
Spinning 60
SPRINT
Strenght Development
Tabata
The TRIP live
Virtual BODYCOMBAT
Virtual CORE
Virtual GRIT strength
Yinyoga
Instruktör
Anna Persson
Anna Påve
Anna-Karin Gunillasson
Barbro Yng
Cecilia Strandenhed
Ebba Ranestål
Emil Kågström
Emilia Lindmark
Gustaf Sixten Inga
Inge Lindmark
Jean Younan
Kristin Kågström
Linda & Ebba
Linda Bjurholt
Malin & Ebba
Malin Brask
Maria Fjellborg
Nadia Sandström
Paulina Sikku
Sara Eriksson
Sofia Magnusson
Veronica Fredriksson
Webshop
Logga in
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
08
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
6
7
2
8
9
10
11
12
13
14
3
15
16
17
18
19
20
21
4
22
23
24
25
26
27
28
5
29
30
31
Visa dagsschema
Webshop
Logga in
Nuvaranded besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
EnerQi
EnerQi
<
VECKA
VECKA
02 2024
08
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
6
7
2
8
9
10
11
12
13
14
3
15
16
17
18
19
20
21
4
22
23
24
25
26
27
28
5
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs & Arms
;
BODYCOMBAT
;
BODYPUMP 30
;
BODYPUMP 60
;
Core
;
Crosstraining
;
Generations
;
GRIT strength
;
HIIT ´n´ HEAVY
;
Les Mills CORE
;
Les Mills DANCE
;
Spinning 30
;
Spinning 40
;
Spinning 45
;
Spinning 60
;
SPRINT
;
Strenght Development
;
Tabata
;
The TRIP live
;
Virtual BODYCOMBAT
;
Virtual CORE
;
Virtual GRIT strength
;
Yinyoga
;
Instruktör:
Alla
Anna Persson
;
Anna Påve
;
Anna-Karin Gunillasson
;
Barbro Yng
;
Cecilia Strandenhed
;
Ebba Ranestål
;
Emil Kågström
;
Emilia Lindmark
;
Gustaf Sixten Inga
;
Inge Lindmark
;
Jean Younan
;
Kristin Kågström
;
Linda & Ebba
;
Linda Bjurholt
;
Malin & Ebba
;
Malin Brask
;
Maria Fjellborg
;
Nadia Sandström
;
Paulina Sikku
;
Sara Eriksson
;
Sofia Magnusson
;
Veronica Fredriksson
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Ute
;
Spinning Sal 3
;
_Gym
;
Sal 2
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
8/1
TIS
9/1
ONS
10/1
TOR
11/1
FRE
12/1
LÖR
13/1
SÖN
14/1
17:30
Spinning 60
60 MIN
17:30
Strenght Development
45 MIN
18:15
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:25
Virtual CORE
45 MIN
18:45
Spinning 30
30 MIN
10:00
Generations
60 MIN
17:10
BODYPUMP 60
60 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:00
Spinning 40
40 MIN
18:20
Virtual GRIT strength
30 MIN
19:00
Core
30 MIN
17:00
Spinning 60
60 MIN
17:15
Strenght Development
45 MIN
17:45
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:15
Virtual BODYCOMBAT
45 MIN
18:30
SPRINT
30 MIN
19:10
Abs & Arms
30 MIN
10:00
Generations
60 MIN
11:15
Strenght Development
45 MIN
17:10
Crosstraining
30 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:50
BODYPUMP 60
60 MIN
18:20
Spinning 30
30 MIN
19:00
Les Mills CORE
30 MIN
11:30
BODYPUMP 30
30 MIN
16:15
The TRIP live
45 MIN
16:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
09:15
The TRIP live
45 MIN
10:00
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
10:15
Strenght Development
45 MIN
10:15
Spinning 45
45 MIN
11:10
Les Mills CORE
30 MIN
11:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
11:50
BODYPUMP 30
30 MIN
12:00
SPRINT
30 MIN
12:30
GRIT strength
30 MIN
16:50
BODYCOMBAT
45 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:45
BODYPUMP 60
60 MIN
19:00
Yinyoga
90 MIN