LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
15
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
19
4
5
6
7
8
9
10
20
11
12
13
14
15
16
17
21
18
19
20
21
22
23
24
22
25
26
27
28
29
30
31
22
Aktiviteter
#UPCLive
#UPCLive - Light
Cardio Performance Stak&rodd
Core (kampsportsmatta)
Core Performance (löparbana 2)
HIT Performance (löparbana 2)
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet FBC - båda planerna bokade
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
Lagaktivitet-cardioytan
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-kampsportsmattan
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
Lagaktivitet-löparbana 1
Lagaktivitet-löparbana 2
Lagaktivitet-riggen
Lagaktivitet-roddmaskiner
Lagaktivitet-stakmaskiner
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
Mobility (kampsportsmatta)
Total Performance (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Matilda Fjellborg
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
15
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
19
4
5
6
7
8
9
10
20
11
12
13
14
15
16
17
21
18
19
20
21
22
23
24
22
25
26
27
28
29
30
31
22
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
20 2020
15
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
19
4
5
6
7
8
9
10
20
11
12
13
14
15
16
17
21
18
19
20
21
22
23
24
22
25
26
27
28
29
30
31
22
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
#UPCLive
;
#UPCLive - Light
;
Cardio Performance Stak&rodd
;
Core (kampsportsmatta)
;
Core Performance (löparbana 2)
;
HIT Performance (löparbana 2)
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet FBC - båda planerna bokade
;
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
;
Lagaktivitet-cardioytan
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-kampsportsmattan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Lagaktivitet-riggen
;
Lagaktivitet-roddmaskiner
;
Lagaktivitet-stakmaskiner
;
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Total Performance (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Matilda Fjellborg
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
11/5
TIS
12/5
ONS
13/5
TOR
14/5
FRE
15/5
LÖR
16/5
SÖN
17/5
09:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
90 MIN
10:00
#UPCLive - Light
30 MIN
11:00
Cardio Performance Stak&rodd
30 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
12:00
#UPCLive
30 MIN
14:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
90 MIN
17:30
Lagaktivitet-hela löparbanan
120 MIN
17:30
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
17:30
Lagaktivitet-löparbana 1
120 MIN
17:30
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
18:30
Lagaktivitet-stakmaskiner
30 MIN
18:30
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-roddmaskiner
120 MIN
19:30
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
11:30
HIT Performance (löparbana 2)
30 MIN
12:00
#UPCLive
30 MIN
14:00
Lagaktivitet-riggen
90 MIN
16:30
Total Performance (löparbana 2)
55 MIN
17:45
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
18:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
18:00
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
18:30
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-cardioytan
45 MIN
19:00
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
20:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
120 MIN
10:00
#UPCLive - Light
30 MIN
11:30
HIT Performance (löparbana 2)
30 MIN
12:00
#UPCLive
30 MIN
17:00
Lagaktivitet FBC - båda planerna bokade
120 MIN
17:45
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
17:45
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
18:30
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
30 MIN
18:45
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
18:45
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
45 MIN
18:45
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
19:30
Lagaktivitet-cardioytan
30 MIN
19:30
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
120 MIN
19:45
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
20:00
Lagaktivitet-löparbana 2
120 MIN
09:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
90 MIN
11:00
Cardio Performance Stak&rodd
30 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
12:00
#UPCLive
30 MIN
14:00
Lagaktivitet-cardioytan
90 MIN
16:30
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
16:45
Total Performance (löparbana 2)
45 MIN
17:30
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
17:50
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
17:50
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
18:45
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
20:00
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
20:00
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
20:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
09:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
120 MIN
11:00
HIT Performance (löparbana 2)
30 MIN
11:35
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
12:00
#UPCLive
30 MIN
16:00
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
17:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
90 MIN
17:00
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
90 MIN
18:30
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
150 MIN
18:30
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
150 MIN
09:30
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
10:00
Core Performance (löparbana 2)
40 MIN
11:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
45 MIN
11:00
Lagaktivitet-stakmaskiner
45 MIN
12:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
45 MIN
13:00
Lagaktivitet FBC - båda planerna bokade
120 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här