LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
07
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
2
40
3
4
5
6
7
8
9
41
10
11
12
13
14
15
16
42
17
18
19
20
21
22
23
43
24
25
26
27
28
29
30
44
31
Aktiviteter
All-out
Cardio
Core (kampsportsmatta)
Dragonskolan
Hjälteträning
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Mobility (kampsportsmatta)
Prolympia
Sandåkern dam
Seniorträning
Speed Camp
Striking
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
UHSK
UPC-X
Wellness
Instruktör
Andre Brännström
John Gröntvedt
Matilda Fjellborg
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
07
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
2
40
3
4
5
6
7
8
9
41
10
11
12
13
14
15
16
42
17
18
19
20
21
22
23
43
24
25
26
27
28
29
30
44
31
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
40 2022
07
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
2
40
3
4
5
6
7
8
9
41
10
11
12
13
14
15
16
42
17
18
19
20
21
22
23
43
24
25
26
27
28
29
30
44
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
All-out
;
Cardio
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dragonskolan
;
Hjälteträning
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Prolympia
;
Sandåkern dam
;
Seniorträning
;
Speed Camp
;
Striking
;
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
;
UHSK
;
UPC-X
;
Wellness
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
John Gröntvedt
;
Matilda Fjellborg
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
3/10
TIS
4/10
ONS
5/10
TOR
6/10
FRE
7/10
LÖR
8/10
SÖN
9/10
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
17:30
All-out
45 MIN
18:00
Hjälteträning
120 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio
30 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
17:00
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
20:21
UHSK
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
UPC-X
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
17:15
Wellness
55 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
08:20
Dragonskolan
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
13:30
Prolympia
60 MIN
18:00
Sandåkern dam
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
UHSK
60 MIN
08:25
Prolympia
60 MIN
10:00
Dragonskolan
60 MIN
12:00
Prolympia
60 MIN
13:30
Prolympia
60 MIN
16:30
All-out
45 MIN
09:30
Striking
55 MIN
18:00
UHSK
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här