LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
10
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
1
2
3
4
5
6
7
8
2
9
10
11
12
13
14
15
3
16
17
18
19
20
21
22
4
23
24
25
26
27
28
29
5
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
Gruppintroduktion i gymmet
Kung Fu
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
Muskelexplosion
Pilates
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
Shapes Jazzfunk Orange
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Tai Chi
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Train like an Athlete
Upperbody
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Alberto Anturi
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Beata Harryson
Camilla Fredén
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Karin Lundqvist
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mikaela Urbom
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
10
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
1
2
3
4
5
6
7
8
2
9
10
11
12
13
14
15
3
16
17
18
19
20
21
22
4
23
24
25
26
27
28
29
5
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
02 2023
10
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
1
2
3
4
5
6
7
8
2
9
10
11
12
13
14
15
3
16
17
18
19
20
21
22
4
23
24
25
26
27
28
29
5
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Gruppintroduktion i gymmet
;
Kung Fu
;
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
Shapes Jazzfunk Orange
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Tai Chi
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Train like an Athlete
;
Upperbody
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Alberto Anturi
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Beata Harryson
;
Camilla Fredén
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Karin Lundqvist
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mikaela Urbom
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
9/1
TIS
10/1
ONS
11/1
TOR
12/1
FRE
13/1
LÖR
14/1
SÖN
15/1
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
17:30
Booty
30 MIN
18:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
18:05
Upperbody
30 MIN
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
18:15
Buren
45 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Turkos
55 MIN
19:00
Tai Chi
60 MIN
20:00
Kung Fu
60 MIN
17:00
SHAPES Afrobeat Gul
55 MIN
18:00
Pilates
55 MIN
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
Passet är fullt
17:30
Boxfys på Stretchytan
50 MIN
17:30
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
18:30
Powerfys
45 MIN
18:30
SHAPES House Gul
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:30
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
17:35
Core
30 MIN
09:55
Booty
30 MIN
10:30
Core
30 MIN
12:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
13:00
Yoga
60 MIN
10:45
Pilates
60 MIN
14:40
SHAPES House Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här