LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
21
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Core
Hatha Yoga
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Power yoga
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Stark Mamma
Tai Chi
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Deja Özkan
Emilia Brown
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
21
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
34 2020
21
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Core
;
Hatha Yoga
;
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
;
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Power yoga
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Stark Mamma
;
Tai Chi
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Deja Özkan
;
Emilia Brown
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
17/8
TIS
18/8
ONS
19/8
TOR
20/8
FRE
21/8
LÖR
22/8
SÖN
23/8
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
18:15
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
17:00
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:15
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:00
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
17:30
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
11:05
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Afrobeat Gul
55 MIN
15:30
Vinyasa yoga
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här