LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
28
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
Powerfys
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jörgen Vedeler
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Rita Barieieva
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
28
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
26 2022
28
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jörgen Vedeler
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
27/6
TIS
28/6
ONS
29/6
TOR
30/6
FRE
1/7
LÖR
2/7
SÖN
3/7
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
Funktionell styrka
60 MIN
19:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:35
Core
30 MIN
18:05
SHAPES Modern Gul
55 MIN
19:00
Yoga
60 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
Buren
55 MIN
19:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
17:00
Powerfys
45 MIN
17:30
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
17:30
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
10:00
Cirkelträning
60 MIN
12:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
12:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här