LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
Kampsportfys
Kung Fu
Pilates
Powerfys
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Upperbody
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Jakob Isaksson
Jörgen Vedeler
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
25 2022
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
Pilates
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Upperbody
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Jakob Isaksson
;
Jörgen Vedeler
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/6
TIS
21/6
ONS
22/6
TOR
23/6
FRE
24/6
LÖR
25/6
SÖN
26/6
11:30
Buren
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:20
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:25
Booty
30 MIN
19:00
Upperbody
30 MIN
07:00
Yoga
45 MIN
11:30
Buren
45 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:20
Pilates
55 MIN
19:30
Kampsportfys
55 MIN
20:30
Kung Fu
55 MIN
12:00
Yoga
50 MIN
17:00
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
17:00
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
45 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
Boxfys på Stretchytan
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
19:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
20:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här