LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
21
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Aktiviteter
BJJ Basics
BJJ Advanced TEMA
BJJ Fundamentals
BJJ Kidz 10-12 år
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
BJJ Kidz Sparring 7-12 år
BJJ Sparring
Bjj Ungdom 12-16 år
BJJ/SW Sparring
Bodyweight Bliss
Boxercise
Boxning
Down to the Core
GymCirkel
HIIT
Kampsportskul 7-10 år
MMA
MMA Ungdom 12-16 år
Stor & Liten
Submission Wrestling
Tabata 30
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
Thaiboxning Blandat
Thaiboxning Drills
Thaiboxning Fundamentals
Thaiboxning Fys/Padwork
Thaiboxning Sparring
Tävlingsgrupp BJJ Barn & Ungdom 7-15 år
Weekend Warrior
Instruktör
David Evans
Emma Lundegard
Fredrik Nielsen
Gustav Widing
Hayri Er
Jiro Nihei
Johan Thorsell
Magdalena Otter
Maja Bergström
Martina Hammar Larsson
Matti Mäkelä
Micke Pastor
Patric Klarstam
Reza Amjadi
Simon Granfält
Simon Otter
Steven Antoniou
Vadim Cukanovs
Logga in
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
21
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Poseidon Kampsportsakademi
Poseidon Kampsportsakademi
<
VECKA
VECKA
47 2023
21
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BJJ Basics
;
BJJ Advanced TEMA
;
BJJ Fundamentals
;
BJJ Kidz 10-12 år
;
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
;
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
;
BJJ Kidz Sparring 7-12 år
;
BJJ Sparring
;
Bjj Ungdom 12-16 år
;
BJJ/SW Sparring
;
Bodyweight Bliss
;
Boxercise
;
Boxning
;
Down to the Core
;
GymCirkel
;
HIIT
;
Kampsportskul 7-10 år
;
MMA
;
MMA Ungdom 12-16 år
;
Stor & Liten
;
Submission Wrestling
;
Tabata 30
;
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
;
Thaiboxning Blandat
;
Thaiboxning Drills
;
Thaiboxning Fundamentals
;
Thaiboxning Fys/Padwork
;
Thaiboxning Sparring
;
Tävlingsgrupp BJJ Barn & Ungdom 7-15 år
;
Weekend Warrior
;
Instruktör:
Alla
David Evans
;
Emma Lundegard
;
Fredrik Nielsen
;
Gustav Widing
;
Hayri Er
;
Jiro Nihei
;
Johan Thorsell
;
Magdalena Otter
;
Maja Bergström
;
Martina Hammar Larsson
;
Matti Mäkelä
;
Micke Pastor
;
Patric Klarstam
;
Reza Amjadi
;
Simon Granfält
;
Simon Otter
;
Steven Antoniou
;
Vadim Cukanovs
;
Lokal:
Alla
Matta 1
;
Stora gymmet
;
Lilla gymmet
;
Matta 2
;
Delad Matta 1
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/11
TIS
21/11
ONS
22/11
TOR
23/11
FRE
24/11
LÖR
25/11
SÖN
26/11
11:00
BJJ Fundamentals
90 MIN
16:30
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
60 MIN
17:30
BJJ Kidz 10-12 år
60 MIN
17:30
Kampsportskul 7-10 år
60 MIN
17:30
MMA Ungdom 12-16 år
60 MIN
17:30
Boxercise
45 MIN
18:30
BJJ Advanced TEMA
90 MIN
18:30
Bodyweight Bliss
30 MIN
20:00
MMA
90 MIN
20:00
Thaiboxning Fundamentals
90 MIN
11:00
Submission Wrestling
60 MIN
16:30
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
60 MIN
16:30
Bjj Ungdom 12-16 år
60 MIN
17:30
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
60 MIN
17:30
Tabata 30
30 MIN
18:00
Down to the Core
30 MIN
18:30
BJJ Basics
90 MIN
18:30
BJJ/SW Sparring
60 MIN
20:00
Thaiboxning Fys/Padwork
90 MIN
11:00
BJJ Fundamentals
90 MIN
16:30
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
60 MIN
17:30
BJJ Kidz 10-12 år
60 MIN
17:30
Kampsportskul 7-10 år
60 MIN
17:30
MMA Ungdom 12-16 år
60 MIN
17:45
HIIT
45 MIN
18:30
BJJ Advanced TEMA
90 MIN
18:30
Thaiboxning Drills
90 MIN
20:00
MMA
90 MIN
11:00
Submission Wrestling
60 MIN
16:30
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
60 MIN
16:30
Bjj Ungdom 12-16 år
90 MIN
17:30
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
60 MIN
17:45
GymCirkel
45 MIN
18:30
Thaiboxning Blandat
90 MIN
18:30
BJJ/SW Sparring
60 MIN
18:30
Bodyweight Bliss
30 MIN
20:00
BJJ Basics
90 MIN
11:00
BJJ Fundamentals
90 MIN
18:00
Boxning
60 MIN
09:30
Stor & Liten
45 MIN
10:15
BJJ Kidz Sparring 7-12 år
60 MIN
11:15
BJJ Sparring
105 MIN
13:00
Thaiboxning Sparring
90 MIN
09:00
Weekend Warrior
60 MIN
09:30
Tävlingsgrupp BJJ Barn & Ungdom 7-15 år
60 MIN
10:30
Submission Wrestling
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här