LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 14 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
64 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 14 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
64 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Oskarshamn Södra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
23
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
30
1
31
2
3
4
5
6
7
8
32
9
10
11
12
13
14
15
33
16
17
18
19
20
21
22
34
23
24
25
26
27
28
29
35
30
31
Aktiviteter
BODYPUMP
BODYPUMP 30
BODYPUMP 45
Core Intervall
Cross Camp
Cross Challenge Harmoni
Dansfeber
Fight Challenge
Functional
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
PADEL
Rörlighet/stretch
Tabata
Tabooty
UTE - Cross Camp
YinYoga
Instruktör
Anna Ericsson
Jenny Eriksson
Jenny Svendsby
Kicki Gunnarsson
Linda Lagerberg
Marie Stockhaus
Marie Stockhaus
Omar Alhilo
Pernilla Probelius
Susanne Tvingsjö
Logga in
Nuvarande besökare: 14 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Oskarshamn Södra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
23
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
30
1
31
2
3
4
5
6
7
8
32
9
10
11
12
13
14
15
33
16
17
18
19
20
21
22
34
23
24
25
26
27
28
29
35
30
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 14 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Oskarshamn Södra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
OSKARSHAMN SÖDRA VECKA
34 2021
23
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
30
1
31
2
3
4
5
6
7
8
32
9
10
11
12
13
14
15
33
16
17
18
19
20
21
22
34
23
24
25
26
27
28
29
35
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYPUMP
;
BODYPUMP 30
;
BODYPUMP 45
;
Core Intervall
;
Cross Camp
;
Cross Challenge Harmoni
;
Dansfeber
;
Fight Challenge
;
Functional
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
PADEL
;
Rörlighet/stretch
;
Tabata
;
Tabooty
;
UTE - Cross Camp
;
YinYoga
;
Instruktör:
Alla
Anna Ericsson
;
Jenny Eriksson
;
Jenny Svendsby
;
Kicki Gunnarsson
;
Linda Lagerberg
;
Marie Stockhaus
;
Marie Stockhaus
;
Omar Alhilo
;
Pernilla Probelius
;
Susanne Tvingsjö
;
Lokal:
Alla
Gruppsal
;
GymCirkel
;
Challengesal
;
Utomhus
;
Södra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
23/8
TIS
24/8
ONS
25/8
TOR
26/8
FRE
27/8
LÖR
28/8
SÖN
29/8
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:45
UTE - Cross Camp
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:00
GymCirkel
45 MIN
11:00
BODYPUMP 45
45 MIN
11:00
Fight Challenge
45 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:00
UTE - Cross Camp
60 MIN
12:00
Fight Challenge
45 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här