LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
222 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
222 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
28
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
2
18
3
4
5
6
7
8
9
19
10
11
12
13
14
15
16
20
17
18
19
20
21
22
23
21
24
25
26
27
28
29
30
22
31
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP RELEASE
BODYPUMP Virtual LesMills
Box Mix Virtual
Core 30
Core 45
CORE Virtual LesMills
Cross Challenge 45
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
Cykel 4x4
Cykel Bergspass
Cykel HIIT
Cykel Tröskelintervaller
Cykel virtual bana 10
Cykel virtual bana 13
Cykel virtual bana 14
Cykel virtual bana 4
Cykel virtual bana 6
Cykel virtual bana 9
Dansa Afro
Dansa Sumba
Dansa Zafro Virtual
Dansfeber
Fight Challenge
Funktionell Virtual
Glödyoga
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
Indoor 30
Journey Virtual 16
Jungle Sport
Kettlebells
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Malkars Core
Malkars Dansfeber
Malkars Functional
Malkars Kettlebell
Malkars Kondition Harmoni
Malkars Kondition Styrka
Malkars Step
Malkars Tabata Harmoni
Malkars YinYoga
Malkars Yoga Harmoni
Mamma Barn - uncoached
Multiträning Virtual
PADEL
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 30 - Uncoached session
Run Challenge 45
Run Challenge 45 - Uncoached session
Run Challenge 60
Rörlighet/stretch
Sal bokad
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step Styrka Intervaller
Tabata
Tabooty
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
THE RIDE - Anaerob pyramid
THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet - Uncoached session
THE RIDE - Stressad tröskel - Uncoached session
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
Träna för livet (cykel) - Under pågående cancerbehandling
Träna för livet - Under pågående cancerbehandling
UTE - Cross Camp
UTE - Cross Over
UTE - Malkars Outdoor
UTE - Mamma Barn Outdoor
UTE - Tabata
UTE - Tabooty
YinYoga
Yoga
Yoga (Ute vid fint väder)
Yoga Avspänning
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flöde Virtual
Instruktör
Alice Westrin
Amanda Rydström
Andreas Söderström
Anna Jonsson
Anna Malmqvist
Anna Persson
Anna Sjölund
Anneli Johnsson
Annie Andersson
Annika Berglund
Atchara Fajersson
Benshi Abdulkader
Cajsa Öberg
Carla Toro
CykelVirtual
Emilia Thor
Emma Karlsson
Emma Svärd
Eva Frick
Felix Loftenius
FortGjort Virtual
Frida Elmdahl
Gunilla Carrington
Hannah Canova
Helena Jonsson Sjöqvist
Helena Wall Gunnarsson
Ida Karlsson Rylander
Jakob Axelsson
Jenny Wennesund
Kalle Elmes
Katja Öberg
Klas-Göran Kumlin
Lars-Erik Johansson
Lasse Thomsson
LesMills Virtual
Lovisa Strömblad
Maja Pockar
Malkars Virtual
Marie Sjö
Martina Gunnarsson
Mathias Billmark
Minna Kujanpää
Moa Markusson
Musse Mosavi
Sanna Mangs
Shima Khabbaz
Susanne Engström
Team Rynkeby
Teemu Regina
Tina Karlsson
Torbjörn Lundh
Ulrika Edman
Uncoached session
Utgår denna veckan!
Victoria Vestman
Logga in
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
28
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
2
18
3
4
5
6
7
8
9
19
10
11
12
13
14
15
16
20
17
18
19
20
21
22
23
21
24
25
26
27
28
29
30
22
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
21 2021
28
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
2
18
3
4
5
6
7
8
9
19
10
11
12
13
14
15
16
20
17
18
19
20
21
22
23
21
24
25
26
27
28
29
30
22
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP RELEASE
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Box Mix Virtual
;
Core 30
;
Core 45
;
CORE Virtual LesMills
;
Cross Challenge 45
;
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
;
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
;
Cykel 4x4
;
Cykel Bergspass
;
Cykel HIIT
;
Cykel Tröskelintervaller
;
Cykel virtual bana 10
;
Cykel virtual bana 13
;
Cykel virtual bana 14
;
Cykel virtual bana 4
;
Cykel virtual bana 6
;
Cykel virtual bana 9
;
Dansa Afro
;
Dansa Sumba
;
Dansa Zafro Virtual
;
Dansfeber
;
Fight Challenge
;
Funktionell Virtual
;
Glödyoga
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
Indoor 30
;
Journey Virtual 16
;
Jungle Sport
;
Kettlebells
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Malkars Core
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Functional
;
Malkars Kettlebell
;
Malkars Kondition Harmoni
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Step
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Malkars YinYoga
;
Malkars Yoga Harmoni
;
Mamma Barn - uncoached
;
Multiträning Virtual
;
PADEL
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 30 - Uncoached session
;
Run Challenge 45
;
Run Challenge 45 - Uncoached session
;
Run Challenge 60
;
Rörlighet/stretch
;
Sal bokad
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step Styrka Intervaller
;
Tabata
;
Tabooty
;
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
;
THE RIDE - Anaerob pyramid
;
THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet - Uncoached session
;
THE RIDE - Stressad tröskel - Uncoached session
;
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
;
Träna för livet (cykel) - Under pågående cancerbehandling
;
Träna för livet - Under pågående cancerbehandling
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Cross Over
;
UTE - Malkars Outdoor
;
UTE - Mamma Barn Outdoor
;
UTE - Tabata
;
UTE - Tabooty
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga (Ute vid fint väder)
;
Yoga Avspänning
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flöde Virtual
;
Instruktör:
Alla
Alice Westrin
;
Amanda Rydström
;
Andreas Söderström
;
Anna Jonsson
;
Anna Malmqvist
;
Anna Persson
;
Anna Sjölund
;
Anneli Johnsson
;
Annie Andersson
;
Annika Berglund
;
Atchara Fajersson
;
Benshi Abdulkader
;
Cajsa Öberg
;
Carla Toro
;
CykelVirtual
;
Emilia Thor
;
Emma Karlsson
;
Emma Svärd
;
Eva Frick
;
Felix Loftenius
;
FortGjort Virtual
;
Frida Elmdahl
;
Gunilla Carrington
;
Hannah Canova
;
Helena Jonsson Sjöqvist
;
Helena Wall Gunnarsson
;
Ida Karlsson Rylander
;
Jakob Axelsson
;
Jenny Wennesund
;
Kalle Elmes
;
Katja Öberg
;
Klas-Göran Kumlin
;
Lars-Erik Johansson
;
Lasse Thomsson
;
LesMills Virtual
;
Lovisa Strömblad
;
Maja Pockar
;
Malkars Virtual
;
Marie Sjö
;
Martina Gunnarsson
;
Mathias Billmark
;
Minna Kujanpää
;
Moa Markusson
;
Musse Mosavi
;
Sanna Mangs
;
Shima Khabbaz
;
Susanne Engström
;
Team Rynkeby
;
Teemu Regina
;
Tina Karlsson
;
Torbjörn Lundh
;
Ulrika Edman
;
Uncoached session
;
Utgår denna veckan!
;
Victoria Vestman
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
24/5
TIS
25/5
ONS
26/5
TOR
27/5
FRE
28/5
LÖR
29/5
SÖN
30/5
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
Cykel virtual bana 13
50 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
06:45
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
60 MIN
07:00
Malkars Functional
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Malkars Tabata Harmoni
25 MIN
07:30
UTE - Tabata
30 MIN
08:00
Multiträning Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Box Mix Virtual
25 MIN
09:00
Malkars Kondition Harmoni
20 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
Mamma Barn - uncoached
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Core 30
30 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:10
Kondition Styrka
45 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Malkars Kettlebell
35 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:10
Tabata
30 MIN
16:15
Run Challenge 30
30 MIN
16:35
Jungle Sport
45 MIN
16:45
Dansfeber
45 MIN
16:50
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:30
UTE - Cross Over
55 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
17:45
Fight Challenge
60 MIN
17:45
Run Challenge 30
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:15
Glödyoga
60 MIN
18:30
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
18:30
Cykel Bergspass
55 MIN
18:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:30
Kettlebells
45 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
BODYPUMP
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:00
Malkars YinYoga
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:45
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Skivstång Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:15
Träna för livet - Under pågående cancerbehandling
45 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:15
Box Mix Virtual
25 MIN
11:30
YinYoga
60 MIN
11:45
THE RIDE - Stressad tröskel - Uncoached session
60 MIN
12:00
BODYPUMP
45 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:00
Run Challenge 45 - Uncoached session
45 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:15
Cykel virtual bana 10
45 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:15
Malkars Step
35 MIN
15:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Kettlebells
45 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:20
BODYPUMP
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:00
Cykel HIIT
45 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:00
YinYoga
90 MIN
18:15
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
18:30
Dansfeber
45 MIN
18:30
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:00
Run Challenge 30
30 MIN
19:10
Sal bokad
60 MIN
19:30
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:10
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
21:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
22:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
06:45
THE RIDE - Anaerob pyramid
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:15
Run Challenge 30
30 MIN
07:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:10
Mage/Rygg
30 MIN
09:45
GymCirkel Harmoni
40 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
UTE - Mamma Barn Outdoor
45 MIN
10:30
Yoga Avspänning
45 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
11:30
Cross Challenge 45
30 MIN
11:45
Cykel virtual bana 6
51 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:10
Run Challenge 30
30 MIN
13:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Pilates Virtual
25 MIN
14:00
Malkars Functional
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:15
Malkars Kettlebell
35 MIN
16:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
16:40
BODYPUMP
60 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:00
YinYoga
60 MIN
17:15
Fight Challenge
60 MIN
17:15
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
17:30
GymCirkel
40 MIN
17:30
UTE - Cross Camp
40 MIN
17:45
Core 30
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:15
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
18:30
YinYoga
75 MIN
18:30
Run Challenge 60
55 MIN
18:30
Cross Challenge 45
45 MIN
18:30
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:00
BODYPUMP
45 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
22:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Skivstång Virtual
25 MIN
07:00
Cykel virtual bana 14
45 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
BODYPUMP
45 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Malkars Kondition Harmoni
20 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
10:00
Malkars Core
35 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
11:40
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
60 MIN
11:45
Run Challenge 45
45 MIN
12:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Funktionell Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:15
Malkars Step
35 MIN
17:00
Run Challenge 45
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:00
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:00
GymCirkel
40 MIN
17:15
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
17:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:50
Rörlighet/stretch
30 MIN
18:00
Run Challenge 30
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:00
Fight Challenge
45 MIN
18:15
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
60 MIN
18:15
Tabooty
30 MIN
18:15
UTE - Tabata
30 MIN
18:30
YinYoga
60 MIN
18:35
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:00
Dansfeber
45 MIN
19:20
Sal bokad
60 MIN
19:20
THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet - Uncoached session
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:00
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:15
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
Journey Virtual 16
32 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:45
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:20
THE RIDE - Stressad tröskel - Uncoached session
60 MIN
07:30
Tabata
30 MIN
07:30
Yoga
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:15
Run Challenge 30
30 MIN
08:30
Malkars Kondition Harmoni
20 MIN
09:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Malkars Functional
25 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:15
Cykel virtual bana 4
50 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
11:45
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:30
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
60 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
15:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:00
UTE - Tabata
30 MIN
16:30
Run Challenge 45
45 MIN
16:40
Kettlebells
45 MIN
16:45
Cykel HIIT
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:20
Run Challenge 45 - Uncoached session
45 MIN
17:30
Fight Challenge
45 MIN
17:40
Malkars Core
35 MIN
17:40
Indoor 30
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:45
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
08:45
UTE - Cross Camp
45 MIN
09:00
Glödyoga
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:15
GymCirkel
40 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
09:45
Run Challenge 45
45 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:45
Run Challenge 30
30 MIN
10:45
BODYPUMP
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:00
Malkars Step
35 MIN
12:45
Malkars Core
35 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:15
Malkars Kettlebell
35 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:45
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
Cykel virtual bana 9
50 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Malkars YinYoga
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:50
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
10:00
BODYPUMP
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:00
UTE - Tabooty
45 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Malkars Step
35 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:05
Malkars Core
35 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
14:30
Sal bokad
75 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
16:00
Run Challenge 30
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Jungle Sport
45 MIN
16:30
Step Styrka Intervaller
60 MIN
16:45
Run Challenge 45
45 MIN
16:45
Cykel 4x4
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Fight Challenge
60 MIN
17:30
Yoga
60 MIN
17:40
Core 30
30 MIN
18:00
Sal bokad
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här