LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
667 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
667 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
28
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP Virtual LesMills
BornToMove 2-3år
BornToMove 4-5år
BornToMove 6-8år
Box Mix Virtual
Core
CORE Virtual LesMills
Core/rörlighet (i yogasalen)
Cross Camp Harmoni
Cross Escape
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
Cykel - THE RIDE - Snabbdistans 75min
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
Cykel 4x4
Cykel Bergspass
Cykel HIIT
Cykel virtual bana 10
Cykel virtual bana 11
Cykel virtual bana 13
Cykel virtual bana 14
Cykel virtual bana 2
Cykel virtual bana 5
Cykel virtual bana 8
Dansa Afro
Dansa Afro Virtual
Dansa Sumba
Dansa Sumba Virtual
Dansfeber
Funktionell Virtual
Glödyoga
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
GymCirkel Tabata
Harmoni Rytm Virtual
Indoor 30
Journey Virtual 1
Jungle Sport
Kettlebells
Kondition Förbränning
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 45
Sal bokad
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step Styrka Intervaller
Styrka
Tabata
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
UTE - Cross Camp
UTE - Cross Over
UTE - Malkars Outdoor
UTE - Mamma Barn Outdoor
UTE - Run Challenge Medel 45
UTE - Run Challenge Nybörjare 30
UTE - Tabata
Walk Challenge
YinYoga
Yoga
Yoga (Ute vid fint väder)
Yoga Avspänning
Yoga Flöde Virtual
Yoga Harmoni
Instruktör
Andreas Söderström
Anna Björnhäll
Anna Holm
Anna Malmqvist
Anna Persson
Anneli Johnsson
Annika Berglund
Camilla Ovhagen
Cecilia Larsson
Cina Gröhn
Diane Balck
Emma Donnerstål
Emma Karlsson
Emma Svärd
Emma Wiström
Eva Frick
Felix Loftenius
Frida Elmdahl
Frida Erol
Gunilla Carrington
Hannah Canova
Helena Jonsson Sjöqvist
Ida Karlsson Rylander
Jakob Axelsson
Jessica Klein
Kalle Elmes
Lasse Thomsson
Linda Björk
Maja Pockar
Malkars Virtual
Marie Sjö
Martina Gunnarsson
Mathias Billmark
Mathias Billmark
Melicia Hjertqvist
Micke Johansson
Minna Kujanpää
Nicki Rönnbom
Nicklas Gräns
Philip Maathz
Sanna Mangs
Sofia Johansson
Stina Pernbert
Tilde Hammarström
Tina Karlsson
Torbjörn Lundh
Utgår denna veckan!
Logga in
Nuvarande besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
28
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
18 2020
28
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
BornToMove 2-3år
;
BornToMove 4-5år
;
BornToMove 6-8år
;
Box Mix Virtual
;
Core
;
CORE Virtual LesMills
;
Core/rörlighet (i yogasalen)
;
Cross Camp Harmoni
;
Cross Escape
;
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
;
Cykel - THE RIDE - Snabbdistans 75min
;
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
;
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
;
Cykel 4x4
;
Cykel Bergspass
;
Cykel HIIT
;
Cykel virtual bana 10
;
Cykel virtual bana 11
;
Cykel virtual bana 13
;
Cykel virtual bana 14
;
Cykel virtual bana 2
;
Cykel virtual bana 5
;
Cykel virtual bana 8
;
Dansa Afro
;
Dansa Afro Virtual
;
Dansa Sumba
;
Dansa Sumba Virtual
;
Dansfeber
;
Funktionell Virtual
;
Glödyoga
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
GymCirkel Tabata
;
Harmoni Rytm Virtual
;
Indoor 30
;
Journey Virtual 1
;
Jungle Sport
;
Kettlebells
;
Kondition Förbränning
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 45
;
Sal bokad
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step Styrka Intervaller
;
Styrka
;
Tabata
;
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Cross Over
;
UTE - Malkars Outdoor
;
UTE - Mamma Barn Outdoor
;
UTE - Run Challenge Medel 45
;
UTE - Run Challenge Nybörjare 30
;
UTE - Tabata
;
Walk Challenge
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga (Ute vid fint väder)
;
Yoga Avspänning
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Harmoni
;
Instruktör:
Alla
Andreas Söderström
;
Anna Björnhäll
;
Anna Holm
;
Anna Malmqvist
;
Anna Persson
;
Anneli Johnsson
;
Annika Berglund
;
Camilla Ovhagen
;
Cecilia Larsson
;
Cina Gröhn
;
Diane Balck
;
Emma Donnerstål
;
Emma Karlsson
;
Emma Svärd
;
Emma Wiström
;
Eva Frick
;
Felix Loftenius
;
Frida Elmdahl
;
Frida Erol
;
Gunilla Carrington
;
Hannah Canova
;
Helena Jonsson Sjöqvist
;
Ida Karlsson Rylander
;
Jakob Axelsson
;
Jessica Klein
;
Kalle Elmes
;
Lasse Thomsson
;
Linda Björk
;
Maja Pockar
;
Malkars Virtual
;
Marie Sjö
;
Martina Gunnarsson
;
Mathias Billmark
;
Mathias Billmark
;
Melicia Hjertqvist
;
Micke Johansson
;
Minna Kujanpää
;
Nicki Rönnbom
;
Nicklas Gräns
;
Philip Maathz
;
Sanna Mangs
;
Sofia Johansson
;
Stina Pernbert
;
Tilde Hammarström
;
Tina Karlsson
;
Torbjörn Lundh
;
Utgår denna veckan!
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
27/4
TIS
28/4
ONS
29/4
TOR
30/4
FRE
1/5
LÖR
2/5
SÖN
3/5
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Cykel virtual bana 11
50 MIN
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
09:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
09:00
Cross Camp Harmoni
40 MIN
10:15
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
11:30
Core
45 MIN
11:45
UTE - Run Challenge Medel 45
45 MIN
13:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
13:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
14:00
Skivstång Virtual
25 MIN
14:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
16:10
Tabata
30 MIN
16:30
Jungle Sport
45 MIN
16:45
Dansfeber
45 MIN
16:45
GymCirkel
40 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
17:30
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:35
UTE - Cross Over
55 MIN
17:45
Run Challenge 30
30 MIN
18:15
Glödyoga
60 MIN
18:30
Run Challenge 45
45 MIN
19:35
BODYPUMP
60 MIN
21:00
Funktionell Virtual
25 MIN
21:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
06:45
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
60 MIN
07:00
Funktionell Virtual
25 MIN
07:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
Skivstång Virtual
25 MIN
08:00
Run Challenge 30
30 MIN
08:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
09:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
09:30
Skivstång Virtual
25 MIN
10:00
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
10:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
10:45
Yoga Harmoni
60 MIN
11:00
Box Mix Virtual
25 MIN
12:00
BODYPUMP
45 MIN
13:15
Cykel virtual bana 14
45 MIN
14:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
16:30
Kettlebells
30 MIN
16:30
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
60 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Yoga Harmoni
60 MIN
17:10
Indoor 30
30 MIN
17:30
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:00
Cykel HIIT
45 MIN
18:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:30
Dansfeber
45 MIN
18:45
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
60 MIN
19:20
BODYPUMP
60 MIN
21:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
21:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
22:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
05:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:30
Tabata
30 MIN
07:15
Run Challenge 30
30 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
08:30
Indoor 30
30 MIN
09:10
Mage/Rygg
30 MIN
09:45
GymCirkel Harmoni
40 MIN
10:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
10:30
YinYoga
60 MIN
10:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
11:00
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
11:45
Cykel virtual bana 5
50 MIN
12:00
Run Challenge 30
30 MIN
13:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:30
Pilates Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:15
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
16:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
16:10
UTE - Run Challenge Nybörjare 30
30 MIN
16:40
BODYPUMP
60 MIN
16:50
Run Challenge 45
45 MIN
17:00
Cykel Bergspass
55 MIN
17:00
Yoga
60 MIN
17:15
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
60 MIN
17:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:45
GymCirkel
40 MIN
17:45
Core
45 MIN
18:20
UTE - Tabata
30 MIN
18:30
YinYoga
60 MIN
18:35
Cross Escape
40 MIN
20:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
20:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
22:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
22:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
05:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:30
Skivstång Virtual
25 MIN
07:00
Cykel virtual bana 10
45 MIN
08:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
09:25
CORE Virtual LesMills
30 MIN
10:00
Yoga (Ute vid fint väder)
60 MIN
10:00
Sal bokad
120 MIN
11:45
Run Challenge 45
45 MIN
12:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
13:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
14:30
Funktionell Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
16:00
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
20:15
Cykel virtual bana 13
50 MIN
21:15
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:30
Journey Virtual 1
35 MIN
06:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:45
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:00
Cross Escape
45 MIN
09:45
Yoga
60 MIN
10:00
Run Challenge 45
45 MIN
10:15
Cykel virtual bana 2
50 MIN
13:30
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
18:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
19:45
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
21:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
21:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
05:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:45
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
09:00
Glödyoga
75 MIN
09:15
GymCirkel
40 MIN
09:30
Run Challenge 45
45 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
09:45
Cykel - THE RIDE - Snabbdistans 75min
75 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
10:30
Run Challenge 30
30 MIN
10:45
BornToMove 2-3år
35 MIN
11:30
BornToMove 4-5år
45 MIN
12:20
BornToMove 6-8år
45 MIN
13:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:30
Funktionell Virtual
25 MIN
16:00
Box Mix Virtual
25 MIN
16:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
17:15
Dansa Afro Virtual
25 MIN
17:45
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
18:30
Cykel virtual bana 8
50 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
20:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
07:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
08:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
09:00
Pilates Virtual
25 MIN
10:00
BODYPUMP
60 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:00
Box Mix Virtual
25 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
16:00
Run Challenge 30
30 MIN
16:30
Jungle Sport
45 MIN
16:30
Core
45 MIN
16:45
Run Challenge 45
45 MIN
17:00
Cykel 4x4
45 MIN
17:20
Step Styrka Intervaller
60 MIN
17:30
Yoga
60 MIN
20:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här