LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
1700 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
1700 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
27
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Aktiviteter
BODYPUMP
Box Mix Virtual
Core
Cross Challenge 45
Cykel - VO2MAX
Cykel Bergspass
Cykel Stressad tröskel
Cykel Styrka Sprint
Cykel Tröskelintervaller
Dans
Dansa Afro Virtual
Dansa Sumba Virtual
Funktionell Styrka
Funktionell Virtual
Guldpaus
GymCirkel
Harmoni Rytm Virtual
Kettlebells
Mage/Rygg Virtual
Pilates
Pilates Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 45
Skivstång Virtual
Step
Step Styrka
Tabata
Tabooty
Utbildning Malkars inspiratörer
UTE - Cross Camp
UTE - Tabata
UTE - Walk Outdoor
YinYoga
Yoga
Yoga Flöde Virtual
Instruktör
Ann-Kristin Stenborg
Anna Nilsson
Annette Lithagen
Camilla Claesén
Camilla Settlin
Desirée Hukkila
Ellenor Hjalmarsson Lindkvist
Emelie Gustavsson
Hanna Hallberg
Hanna Nilsson
Johanna Helge Hammarstedt
Julia Adolfsson
Leif Nachtweij
Linnea Asp
Lisa Cruseman
Louise Ström
Martin Wiklund
Mia Karlsson
Roger Sjögren
Therese Ringdahl Nilsson
Ulrika O Garpenberg
Logga in
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
27
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
VÄSTERVIK DICHMANSGATAN VECKA
18 2020
27
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYPUMP
;
Box Mix Virtual
;
Core
;
Cross Challenge 45
;
Cykel - VO2MAX
;
Cykel Bergspass
;
Cykel Stressad tröskel
;
Cykel Styrka Sprint
;
Cykel Tröskelintervaller
;
Dans
;
Dansa Afro Virtual
;
Dansa Sumba Virtual
;
Funktionell Styrka
;
Funktionell Virtual
;
Guldpaus
;
GymCirkel
;
Harmoni Rytm Virtual
;
Kettlebells
;
Mage/Rygg Virtual
;
Pilates
;
Pilates Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 45
;
Skivstång Virtual
;
Step
;
Step Styrka
;
Tabata
;
Tabooty
;
Utbildning Malkars inspiratörer
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Tabata
;
UTE - Walk Outdoor
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga Flöde Virtual
;
Instruktör:
Alla
Ann-Kristin Stenborg
;
Anna Nilsson
;
Annette Lithagen
;
Camilla Claesén
;
Camilla Settlin
;
Desirée Hukkila
;
Ellenor Hjalmarsson Lindkvist
;
Emelie Gustavsson
;
Hanna Hallberg
;
Hanna Nilsson
;
Johanna Helge Hammarstedt
;
Julia Adolfsson
;
Leif Nachtweij
;
Linnea Asp
;
Lisa Cruseman
;
Louise Ström
;
Martin Wiklund
;
Mia Karlsson
;
Roger Sjögren
;
Therese Ringdahl Nilsson
;
Ulrika O Garpenberg
;
Lokal:
Alla
Gruppsal
;
Cykelsal
;
CrossChallenge
;
RunChallenge
;
GymCirkel
;
Lounge
;
Utomhus
;
Box
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
27/4
TIS
28/4
ONS
29/4
TOR
30/4
FRE
1/5
LÖR
2/5
SÖN
3/5
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
Pilates Virtual
25 MIN
07:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
08:00
Skivstång Virtual
25 MIN
08:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
09:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
09:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
10:00
Box Mix Virtual
25 MIN
10:30
Skivstång Virtual
25 MIN
11:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
GymCirkel
45 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Box Mix Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
17:00
BODYPUMP
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:15
Tabooty
30 MIN
18:30
Cykel Stressad tröskel
55 MIN
18:50
Tabata
30 MIN
19:00
GymCirkel
45 MIN
21:00
Box Mix Virtual
25 MIN
06:30
YinYoga
60 MIN
08:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:00
UTE - Walk Outdoor
40 MIN
10:00
Guldpaus
30 MIN
10:00
Skivstång Virtual
25 MIN
10:30
Box Mix Virtual
25 MIN
11:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
11:30
Skivstång Virtual
25 MIN
12:00
Box Mix Virtual
25 MIN
12:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
13:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
13:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
17:15
Core
30 MIN
17:15
GymCirkel
45 MIN
17:30
Cykel Tröskelintervaller
55 MIN
17:50
Kettlebells
30 MIN
18:15
Cross Challenge 45
45 MIN
18:30
Dans
45 MIN
18:45
Run Challenge 30
30 MIN
21:00
Box Mix Virtual
25 MIN
06:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
07:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
07:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
Box Mix Virtual
25 MIN
08:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
09:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
09:30
Funktionell Virtual
25 MIN
10:00
Pilates Virtual
25 MIN
10:30
Skivstång Virtual
25 MIN
11:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
13:30
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:30
Box Mix Virtual
25 MIN
15:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
15:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
17:00
Funktionell Styrka
40 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:40
Run Challenge 30
30 MIN
17:45
Step Styrka
60 MIN
18:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:30
Cykel Tröskelintervaller
55 MIN
19:00
BODYPUMP
60 MIN
09:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:30
Box Mix Virtual
25 MIN
10:00
Skivstång Virtual
25 MIN
10:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
11:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
13:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
13:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:00
Box Mix Virtual
25 MIN
14:30
Pilates
25 MIN
15:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
15:30
Tabooty
30 MIN
15:45
Cykel - VO2MAX
30 MIN
16:30
Funktionell Virtual
25 MIN
17:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
17:30
Skivstång Virtual
25 MIN
18:00
Box Mix Virtual
25 MIN
18:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
19:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
19:30
Funktionell Virtual
25 MIN
20:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
20:30
Box Mix Virtual
25 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
06:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
06:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
07:00
Skivstång Virtual
25 MIN
07:30
Box Mix Virtual
25 MIN
08:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
08:30
Funktionell Virtual
25 MIN
09:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
12:00
Cykel - VO2MAX
30 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:00
Box Mix Virtual
25 MIN
13:30
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
14:30
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
16:30
Cykel - VO2MAX
30 MIN
18:30
Skivstång Virtual
25 MIN
19:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
19:30
Box Mix Virtual
25 MIN
20:00
Funktionell Virtual
25 MIN
09:30
UTE - Tabata
30 MIN
10:15
Run Challenge 30
30 MIN
10:15
Cross Challenge 45
45 MIN
10:55
Run Challenge 30
30 MIN
12:30
Box Mix Virtual
25 MIN
13:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Pilates
25 MIN
15:30
Box Mix Virtual
25 MIN
16:00
Skivstång Virtual
25 MIN
16:30
Box Mix Virtual
25 MIN
17:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
17:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
18:00
Skivstång Virtual
25 MIN
18:30
Funktionell Virtual
25 MIN
06:00
Box Mix Virtual
25 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
08:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
12:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
12:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
13:00
Box Mix Virtual
25 MIN
13:30
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
Utbildning Malkars inspiratörer
120 MIN
17:00
Kettlebells
40 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:45
Step
60 MIN
17:45
Cykel - VO2MAX
30 MIN
18:00
Cross Challenge 45
45 MIN
18:45
Pilates
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här