LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 42 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
48 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 42 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
48 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
07
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP Virtual LesMills
Box Mix Virtual
Bål & Balans Virtual
Core 30
Core 45
CORE Virtual LesMills
Cross Challenge 30
Cross Challenge 45
Cross Challenge Harmoni
Cross Over
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
Cykel - THE RIDE - Stressad tröskel
Cykel - THE RIDE - Styrkeuthållighet
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
Cykel 4x4
Cykel Bergspass
Cykel HIIT
Cykel Tröskelintervaller
Cykel virtual bana 10
Cykel virtual bana 13
Cykel virtual bana 14
Cykel virtual bana 4
Cykel virtual bana 6
Cykel virtual bana 9
Dance Aerobic
Dansa Afro
Dansa Sumba
Dansa Zafro Virtual
Dansfeber
Fight Challenge
Funktionell Virtual
Föreningspass
Föreningspass - The Ride
Glödyoga
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
GymCirkel Tabata
Indoor 30
Journey Virtual 16
Journey Virtual 3
Jungle Sport
Kettlebells
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Mamma Barn
Multiträning Virtual
PADEL
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Pulsträning Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 30 - Uncoached session
Run Challenge 45
Run Challenge 45 - Uncoached session
Run Challenge 60
Rörlighet/stretch
Sal bokad
Service - The Ride
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step Styrka Intervaller
Tabata
Tabooty
THE RIDE - Anaerob tröskel - Uncoached session
THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet - Uncoached session
THE RIDE - Stressad tröskel - Uncoached session
THE RIDE - Styrkeuthållighet - Uncoached session
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
Utbildning Malkars inspiratörer
Walk Challenge
YinYoga
Yoga
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flow
Yoga Flöde Virtual
Yoga Harmoni
Yoga of hope - GlödYoga
Yoga of hope - YinYoga
Yoga of hope - Yoga
Yoga of hope - Yoga Flow
Yoga of hope - Yoga Harmoni
Instruktör
Amanda Rydström
Andreas Söderström
Anna Björnhäll
Anna Jonsson
Anna Malmqvist
Anneli Johnsson
Annika Berglund
Atchara Fajersson
Cajsa Öberg
Carola Petersson
Cecilia Delborn
Elin Bälin
Emilia Thor
Emma Donnerstål
Emma Karlsson
Emma Wiström
Eva Frick
Felix Loftenius
Frida Elmdahl
Gunilla Carrington
Hannah Canova
Helena Jonsson Sjöqvist
Ida Hägerby
Ida Karlsson Rylander
Isabelle Johnsson
Jakob Axelsson
Jessica Klein
Johan Frick
Jonas Isaksson
Julia Gustafsson
Kalle Elmes
Katja Öberg
Klas-Göran Kumlin
Lars-Erik Johansson
Lasse Thomsson
Linda Björk
Lovisa Strömblad
Maja Pockar
Malkars Virtual
Marie Sjö
Martina Gunnarsson
Mathias Billmark
Micke Johansson
Minna Kujanpää
Moa Markusson
Musse Mosavi
Nicki Rönnbom
Robert Arvefalk
Sherine Nilsson
Stina Pernbert
Susanne Engström
Susanne Hylén
Team Rynkeby
Tilde Hammarström
Tina Karlsson
Torbjörn Lundh
Ulrika Edman
Uncoached session
Utgår denna veckan!
Logga in
Nuvarande besökare: 42 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
07
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 42 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
45 2020
07
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Box Mix Virtual
;
Bål & Balans Virtual
;
Core 30
;
Core 45
;
CORE Virtual LesMills
;
Cross Challenge 30
;
Cross Challenge 45
;
Cross Challenge Harmoni
;
Cross Over
;
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
;
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
;
Cykel - THE RIDE - Stressad tröskel
;
Cykel - THE RIDE - Styrkeuthållighet
;
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
;
Cykel 4x4
;
Cykel Bergspass
;
Cykel HIIT
;
Cykel Tröskelintervaller
;
Cykel virtual bana 10
;
Cykel virtual bana 13
;
Cykel virtual bana 14
;
Cykel virtual bana 4
;
Cykel virtual bana 6
;
Cykel virtual bana 9
;
Dance Aerobic
;
Dansa Afro
;
Dansa Sumba
;
Dansa Zafro Virtual
;
Dansfeber
;
Fight Challenge
;
Funktionell Virtual
;
Föreningspass
;
Föreningspass - The Ride
;
Glödyoga
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
GymCirkel Tabata
;
Indoor 30
;
Journey Virtual 16
;
Journey Virtual 3
;
Jungle Sport
;
Kettlebells
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Mamma Barn
;
Multiträning Virtual
;
PADEL
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Pulsträning Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 30 - Uncoached session
;
Run Challenge 45
;
Run Challenge 45 - Uncoached session
;
Run Challenge 60
;
Rörlighet/stretch
;
Sal bokad
;
Service - The Ride
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step Styrka Intervaller
;
Tabata
;
Tabooty
;
THE RIDE - Anaerob tröskel - Uncoached session
;
THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet - Uncoached session
;
THE RIDE - Stressad tröskel - Uncoached session
;
THE RIDE - Styrkeuthållighet - Uncoached session
;
THE RIDE - VO2MAX - Uncoached session
;
Utbildning Malkars inspiratörer
;
Walk Challenge
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flow
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Harmoni
;
Yoga of hope - GlödYoga
;
Yoga of hope - YinYoga
;
Yoga of hope - Yoga
;
Yoga of hope - Yoga Flow
;
Yoga of hope - Yoga Harmoni
;
Instruktör:
Alla
Amanda Rydström
;
Andreas Söderström
;
Anna Björnhäll
;
Anna Jonsson
;
Anna Malmqvist
;
Anneli Johnsson
;
Annika Berglund
;
Atchara Fajersson
;
Cajsa Öberg
;
Carola Petersson
;
Cecilia Delborn
;
Elin Bälin
;
Emilia Thor
;
Emma Donnerstål
;
Emma Karlsson
;
Emma Wiström
;
Eva Frick
;
Felix Loftenius
;
Frida Elmdahl
;
Gunilla Carrington
;
Hannah Canova
;
Helena Jonsson Sjöqvist
;
Ida Hägerby
;
Ida Karlsson Rylander
;
Isabelle Johnsson
;
Jakob Axelsson
;
Jessica Klein
;
Johan Frick
;
Jonas Isaksson
;
Julia Gustafsson
;
Kalle Elmes
;
Katja Öberg
;
Klas-Göran Kumlin
;
Lars-Erik Johansson
;
Lasse Thomsson
;
Linda Björk
;
Lovisa Strömblad
;
Maja Pockar
;
Malkars Virtual
;
Marie Sjö
;
Martina Gunnarsson
;
Mathias Billmark
;
Micke Johansson
;
Minna Kujanpää
;
Moa Markusson
;
Musse Mosavi
;
Nicki Rönnbom
;
Robert Arvefalk
;
Sherine Nilsson
;
Stina Pernbert
;
Susanne Engström
;
Susanne Hylén
;
Team Rynkeby
;
Tilde Hammarström
;
Tina Karlsson
;
Torbjörn Lundh
;
Ulrika Edman
;
Uncoached session
;
Utgår denna veckan!
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
2/11
TIS
3/11
ONS
4/11
TOR
5/11
FRE
6/11
LÖR
7/11
SÖN
8/11
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
Cykel virtual bana 13
50 MIN
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:45
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
08:00
Rörlighet/stretch
30 MIN
08:00
Multiträning Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Box Mix Virtual
25 MIN
09:00
Bål & Balans Virtual
25 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
09:45
Cross Challenge Harmoni
40 MIN
10:00
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:35
Journey Virtual 3
22 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
11:45
Cross Challenge 30
30 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
14:00
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:10
Tabata
30 MIN
16:15
Run Challenge 30
30 MIN
16:45
Dansfeber
45 MIN
16:45
GymCirkel
40 MIN
17:00
Walk Challenge
30 MIN
17:00
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
17:35
Cross Over
55 MIN
17:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:45
Fight Challenge
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:15
Glödyoga
60 MIN
18:30
Kondition Styrka
45 MIN
18:30
Cykel - THE RIDE - Stressad tröskel
60 MIN
18:30
Cykel Bergspass
55 MIN
18:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:30
GymCirkel
40 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
BODYPUMP
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
Funktionell Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:45
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Skivstång Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Mamma Barn
45 MIN
10:00
Walk Challenge
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
10:45
Yoga Harmoni
60 MIN
11:00
Box Mix Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
BODYPUMP
45 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:15
Cykel virtual bana 10
45 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Kettlebells
40 MIN
16:30
Glödyoga
75 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
60 MIN
17:00
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
Indoor 30
30 MIN
17:20
BODYPUMP
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:00
Cross Challenge 45
45 MIN
18:00
Cykel HIIT
45 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
Dansfeber
45 MIN
18:30
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
60 MIN
19:00
Run Challenge 30
30 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
22:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Tabata
30 MIN
06:45
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:15
Run Challenge 30
30 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
09:00
Föreningspass
75 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:10
Mage/Rygg
30 MIN
09:45
GymCirkel Harmoni
45 MIN
10:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
10:30
YinYoga
60 MIN
11:00
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:45
Cykel virtual bana 6
51 MIN
12:00
Run Challenge 30
30 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Pilates Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:15
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
16:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:40
BODYPUMP
60 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Cykel Bergspass
60 MIN
17:00
Yoga Flow
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
17:30
GymCirkel
40 MIN
17:30
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
60 MIN
17:45
Core 30
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:15
YinYoga
60 MIN
18:20
Rörlighet/stretch
30 MIN
18:30
Cross Challenge 45
45 MIN
18:30
Run Challenge 60
55 MIN
18:45
Föreningspass - The Ride
60 MIN
19:00
Föreningspass
60 MIN
19:00
Föreningspass
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
YinYoga
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
22:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Skivstång Virtual
25 MIN
06:45
Run Challenge 45
45 MIN
07:00
Cykel virtual bana 14
45 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:00
Service - The Ride
720 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
BODYPUMP
45 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:20
Rörlighet/stretch
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Mamma Barn
45 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
11:45
Run Challenge 45
45 MIN
12:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Funktionell Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:20
Kettlebells
45 MIN
16:30
GymCirkel
40 MIN
16:40
Yoga
60 MIN
16:45
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
60 MIN
17:00
Cykel 4x4
45 MIN
17:00
Run Challenge 45
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
Kondition Styrka
45 MIN
17:15
Cross Challenge 45
45 MIN
17:30
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:50
Rörlighet/stretch
30 MIN
18:00
Run Challenge 30
30 MIN
18:00
Cykel - THE RIDE - Styrkeuthållighet
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:15
Tabooty
30 MIN
18:15
Fight Challenge
60 MIN
18:30
Indoor 30
30 MIN
18:30
Sal bokad
90 MIN
18:50
Dance Aerobic
45 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:20
Sal bokad
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:15
Cykel virtual bana 13
50 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:15
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
Journey Virtual 16
32 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:30
Cykel Bergspass
45 MIN
06:45
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Tabata
30 MIN
07:30
Yoga
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:15
Run Challenge 30
30 MIN
08:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
09:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
09:00
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
09:45
Yoga Harmoni
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:15
Cykel virtual bana 4
50 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Core 30
30 MIN
11:45
Cykel - THE RIDE - Stressad tröskel
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:10
Kondition Styrka
45 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
15:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Run Challenge 45
45 MIN
16:40
Kettlebells
45 MIN
16:45
Cykel HIIT
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
Fight Challenge
45 MIN
17:40
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:45
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
21:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Multiträning Virtual
25 MIN
08:30
Cross Challenge 45
45 MIN
09:00
Glödyoga
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:15
GymCirkel
40 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
09:30
Run Challenge 45
45 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:10
Cykel Bergspass
55 MIN
10:30
Run Challenge 30
30 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:10
Run Challenge 30
30 MIN
12:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Funktionell Virtual
25 MIN
16:00
Box Mix Virtual
25 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:45
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
Cykel virtual bana 9
50 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
07:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
08:55
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
10:00
BODYPUMP
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:00
Box Mix Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
16:00
Run Challenge 30
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Jungle Sport
45 MIN
16:30
Step Styrka Intervaller
60 MIN
16:45
Run Challenge 45
45 MIN
16:45
Cykel 4x4
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Yoga
60 MIN
17:40
Core 30
30 MIN
17:45
Run Challenge 30
30 MIN
18:00
Fight Challenge
60 MIN
18:00
Sal bokad
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
23:00
PADEL
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här