LOGGA IN
X
Ange personnummer som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
10
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
14
3
4
5
6
7
8
9
15
10
11
12
13
14
15
16
16
17
18
19
20
21
22
23
17
24
25
26
27
28
29
30
17
Aktiviteter
Abs/Axlar 50
Cirkelträning
Core/Yoga
Funktionell träning
Kettlebell/mix
Profit
Rumpa/Ben/Längre Stretch
Skivstång/styrka
Spinning
Styrka/Puls/Rörlighet
Tabata
Instruktör
Anna-Lena Ahlin
Inger Cornman
Marie-Louise Sahlin
Vicki Öberg
Logga in
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
10
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
14
3
4
5
6
7
8
9
15
10
11
12
13
14
15
16
16
17
18
19
20
21
22
23
17
24
25
26
27
28
29
30
17
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Etage5 Säffle
Etage5 Säffle
<
VECKA
VECKA
15 2023
10
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
14
3
4
5
6
7
8
9
15
10
11
12
13
14
15
16
16
17
18
19
20
21
22
23
17
24
25
26
27
28
29
30
17
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs/Axlar 50
;
Cirkelträning
;
Core/Yoga
;
Funktionell träning
;
Kettlebell/mix
;
Profit
;
Rumpa/Ben/Längre Stretch
;
Skivstång/styrka
;
Spinning
;
Styrka/Puls/Rörlighet
;
Tabata
;
Instruktör:
Alla
Anna-Lena Ahlin
;
Inger Cornman
;
Marie-Louise Sahlin
;
Vicki Öberg
;
Lokal:
Alla
Spinningsal
;
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
10/4
TIS
11/4
ONS
12/4
TOR
13/4
FRE
14/4
LÖR
15/4
SÖN
16/4
09:00
Skivstång/styrka
45 MIN
10:00
Spinning
45 MIN
07:30
Abs/Axlar 50
50 MIN
17:00
Cirkelträning
50 MIN
18:00
Core/Yoga
60 MIN
12:00
Funktionell träning
30 MIN
17:00
Tabata
50 MIN
18:00
Spinning
60 MIN
07:30
Profit
60 MIN
18:00
Spinning
60 MIN
07:30
Rumpa/Ben/Längre Stretch
50 MIN
12:00
Styrka/Puls/Rörlighet
30 MIN
08:00
Kettlebell/mix
50 MIN
18:00
Spinning
60 MIN