LOGGA IN
X
Ange personnummer som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
19
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
36
5
6
7
8
9
10
11
37
12
13
14
15
16
17
18
38
19
20
21
22
23
24
25
39
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Abs/Axlar 50
Cirkelträning
Core/Yoga
Funktionell träning
Lunchpass
MRL - Mage Rumpa Lår
Profit
Skivstång/styrka
Spinning
Spinning/Tabata
Tabata
Yoga 30
Instruktör
Anna-Lena Ahlin
Inger Cornman
Maria Ruus-Molinder
Marie-Louise Sahlin
Vicki Öberg
Victoria Warg
Logga in
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
19
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
36
5
6
7
8
9
10
11
37
12
13
14
15
16
17
18
38
19
20
21
22
23
24
25
39
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Etage5 Säffle
Etage5 Säffle
<
VECKA
VECKA
38 2022
19
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
36
5
6
7
8
9
10
11
37
12
13
14
15
16
17
18
38
19
20
21
22
23
24
25
39
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs/Axlar 50
;
Cirkelträning
;
Core/Yoga
;
Funktionell träning
;
Lunchpass
;
MRL - Mage Rumpa Lår
;
Profit
;
Skivstång/styrka
;
Spinning
;
Spinning/Tabata
;
Tabata
;
Yoga 30
;
Instruktör:
Alla
Anna-Lena Ahlin
;
Inger Cornman
;
Maria Ruus-Molinder
;
Marie-Louise Sahlin
;
Vicki Öberg
;
Victoria Warg
;
Lokal:
Alla
Spinningsal
;
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
19/9
TIS
20/9
ONS
21/9
TOR
22/9
FRE
23/9
LÖR
24/9
SÖN
25/9
16:45
Cirkelträning
50 MIN
17:45
Spinning
40 MIN
18:45
Yoga 30
60 MIN
07:30
Abs/Axlar 50
50 MIN
16:45
Skivstång/styrka
45 MIN
17:45
Core/Yoga
60 MIN
12:00
Funktionell träning
45 MIN
18:00
Tabata
50 MIN
07:30
Profit
60 MIN
18:45
Spinning
60 MIN
07:30
MRL - Mage Rumpa Lår
50 MIN
12:00
Lunchpass
25 MIN
18:00
Spinning
60 MIN