LOGGA IN
X
Ange personnummer som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
22
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Aktiviteter
Abs/Axlar 50
Cirkelträning
Core/Yoga
Fokus: Ben / rumpa (25)
Kettlebell/mix
MRL - Mage Rumpa Lår
Profit
Skivstång/styrka
Spinning
Tabata
Yoga 30
Instruktör
Anna-Lena Ahlin
Inger Cornman
Maria Ruus-Molinder
Marie-Louise Sahlin
Vicki Öberg
Logga in
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
22
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Etage5 Säffle
Etage5 Säffle
<
VECKA
VECKA
34 2022
22
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs/Axlar 50
;
Cirkelträning
;
Core/Yoga
;
Fokus: Ben / rumpa (25)
;
Kettlebell/mix
;
MRL - Mage Rumpa Lår
;
Profit
;
Skivstång/styrka
;
Spinning
;
Tabata
;
Yoga 30
;
Instruktör:
Alla
Anna-Lena Ahlin
;
Inger Cornman
;
Maria Ruus-Molinder
;
Marie-Louise Sahlin
;
Vicki Öberg
;
Lokal:
Alla
Spinningsal
;
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
22/8
TIS
23/8
ONS
24/8
TOR
25/8
FRE
26/8
LÖR
27/8
SÖN
28/8
16:45
Cirkelträning
50 MIN
17:45
Spinning
45 MIN
18:45
Yoga 30
45 MIN
07:30
Abs/Axlar 50
45 MIN
16:45
Skivstång/styrka
45 MIN
17:45
Core/Yoga
60 MIN
18:00
Tabata
50 MIN
19:00
Spinning
60 MIN
07:45
Profit
60 MIN
17:30
Fokus: Ben / rumpa (25)
50 MIN
18:45
Spinning
60 MIN
07:30
MRL - Mage Rumpa Lår
45 MIN
09:00
Kettlebell/mix
45 MIN
18:00
Spinning
60 MIN