LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Folketshus
Folketshus
Kalender
04
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
14
3
4
5
6
7
8
9
15
10
11
12
13
14
15
16
16
17
18
19
20
21
22
23
17
24
25
26
27
28
29
30
17
Aktiviteter
Fysio Cross/Tabata
HIIT på Nya Gymmet
MRL Mage/Rumpa/Lår
Pumping
Spinc.45/Styrka 15
SpinnCykling 45min
Tabata Mage/Ben
Tabata Styrka
YinYoga
Yoga rygg
YogaFlow
ZUMBA
Instruktör
Anders Jonsson
Annica Kaati
Emma Henell
Lars Olsson
Lisbeth Larsson
Magdalena Henriksson
Margareta Öderyd
Maria Karlsson
Simon Lundmark
Logga in
X
Kalender
04
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
14
3
4
5
6
7
8
9
15
10
11
12
13
14
15
16
16
17
18
19
20
21
22
23
17
24
25
26
27
28
29
30
17
Byt anläggning
Folketshus
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
FOLKETSHUS TISDAG
4
APRIL
04
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
14
3
4
5
6
7
8
9
15
10
11
12
13
14
15
16
16
17
18
19
20
21
22
23
17
24
25
26
27
28
29
30
17
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Folketshus
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Fysio Cross/Tabata
;
HIIT på Nya Gymmet
;
MRL Mage/Rumpa/Lår
;
Pumping
;
Spinc.45/Styrka 15
;
SpinnCykling 45min
;
Tabata Mage/Ben
;
Tabata Styrka
;
YinYoga
;
Yoga rygg
;
YogaFlow
;
ZUMBA
;
Instruktör:
Alla
Anders Jonsson
;
Annica Kaati
;
Emma Henell
;
Lars Olsson
;
Lisbeth Larsson
;
Magdalena Henriksson
;
Margareta Öderyd
;
Maria Karlsson
;
Simon Lundmark
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Sal 3 SpinCy
;
Sal 2 gym
;
Sal 4 Yoga/FT
;
Nya Gymmet
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:45
ZUMBA
Sal 1
Simon Lundmark
12:00
YogaFlow
Sal 4 Yoga/FT
Emma Henell
17:30
SpinnCykling 45min
Sal 3 SpinCy
Lars Olsson
17:30
Pumping
Sal 1
Magdalena Henriksson
18:30
Fysio Cross/Tabata
Sal 1
Lisbeth Larsson
19:00
YinYoga
Sal 4 Yoga/FT
Margareta Öderyd
Har du problem installera appen? Klicka här