LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Folketshus
Folketshus
Kalender
07
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Fysio Cross
Intervaller Styrka Puls
LKAB Intervaller Styrka Puls
Morgon Yin
Pumping
SpinnCykling 45min
Tabata
Tabata Mage/Ben
Yin & Tonic
Yoga rygg
YogaMagma
YogaOffice
ZUMBA
Instruktör
Annica Kaati
Annika
Jaime Romo
Lars Olsson
Linnea Lundmark
Magdalena Henriksson
Margareta Öderyd
Maria Karlsson
Meirilene Magalhaes Matti
Logga in
X
Kalender
07
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Byt anläggning
Folketshus
Visa dagsschema
Logga in
<
ONSDAG
FOLKETSHUS ONSDAG
07
DECEMBER
07
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Folketshus
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Fysio Cross
;
Intervaller Styrka Puls
;
LKAB Intervaller Styrka Puls
;
Morgon Yin
;
Pumping
;
SpinnCykling 45min
;
Tabata
;
Tabata Mage/Ben
;
Yin & Tonic
;
Yoga rygg
;
YogaMagma
;
YogaOffice
;
ZUMBA
;
Instruktör:
Alla
Annica Kaati
;
Annika
;
Jaime Romo
;
Lars Olsson
;
Linnea Lundmark
;
Magdalena Henriksson
;
Margareta Öderyd
;
Maria Karlsson
;
Meirilene Magalhaes Matti
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Sal 3 SpinCy
;
Sal 2 gym
;
Sal 4 Yoga/FT
;
Nya Gymmet
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:00
Yoga rygg
Sal 4 Yoga/FT
Margareta Öderyd
12:15
YogaOffice
Sal 4 Yoga/FT
Margareta Öderyd
17:15
ZUMBA
Sal 1
Linnea Lundmark
17:30
SpinnCykling 45min
Sal 3 SpinCy
Annica Kaati
18:30
Tabata Mage/Ben
Sal 1
Maria Karlsson
Har du problem installera appen? Klicka här