LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Folketshus
Folketshus
Kalender
31
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
Aktiviteter
Fysio Cross
GKFF Fysio Cross
Intervaller Styrka Puls
LKAB Intervaller Styrka Puls
Morgon Yin
Pumping
SpinnCykling 45min
Tabata
Tabata Mage/Ben
YinYoga
Yoga rygg
YogaOffice
ZUMBA
Instruktör
Annica Kaati
Annika
Jaime Romo
Lars Olsson
Linnea Lundmark
Magdalena Henriksson
Margareta Öderyd
Maria Karlsson
Meirilene Magalhaes Matti
Logga in
X
Kalender
31
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
Byt anläggning
Folketshus
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
FOLKETSHUS TORSDAG
31
NOVEMBER
31
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Folketshus
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Fysio Cross
;
GKFF Fysio Cross
;
Intervaller Styrka Puls
;
LKAB Intervaller Styrka Puls
;
Morgon Yin
;
Pumping
;
SpinnCykling 45min
;
Tabata
;
Tabata Mage/Ben
;
YinYoga
;
Yoga rygg
;
YogaOffice
;
ZUMBA
;
Instruktör:
Alla
Annica Kaati
;
Annika
;
Jaime Romo
;
Lars Olsson
;
Linnea Lundmark
;
Magdalena Henriksson
;
Margareta Öderyd
;
Maria Karlsson
;
Meirilene Magalhaes Matti
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Sal 3 SpinCy
;
Sal 2 gym
;
Sal 4 Yoga/FT
;
Nya Gymmet
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:30
Morgon Yin
Sal 4 Yoga/FT
Margareta Öderyd
16:15
LKAB Intervaller Styrka Puls
Sal 1
Annika
17:30
Tabata
Sal 1
Maria Karlsson
18:30
SpinnCykling 45min
Sal 3 SpinCy
Lars Olsson
18:30
ZUMBA
Sal 1
Jaime Romo
Passet är stängt
Har du problem installera appen? Klicka här