LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
31
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
Aerobic 55
Core 45
Cykel 25
Cykel 40
Cykel 55
Dynamisk Yoga 55
Functional Bodybuilding 55
Functional Fitness 55
Functional Fitness 90
Functional Fitness OLY 55
HRL 25
Push 55
Step 55
TRIM Flex 45
TRIM Muskel (B) 55
Ute-Cirkel 55
Ute-Gå dig stark 55
Ute-Intervall 55
Ute-Kondition 55
Ute-Löpning 55
Ute-Styrka 55
Instruktör
Anna E
Fredda
Jenny
Josef
Kim
Majsan
Mia
Susanne T
Åsa
Logga in
X
Kalender
31
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
ONSDAG
ONSDAG
31
JUNI
31
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Aerobic 55
;
Core 45
;
Cykel 25
;
Cykel 40
;
Cykel 55
;
Dynamisk Yoga 55
;
Functional Bodybuilding 55
;
Functional Fitness 55
;
Functional Fitness 90
;
Functional Fitness OLY 55
;
HRL 25
;
Push 55
;
Step 55
;
TRIM Flex 45
;
TRIM Muskel (B) 55
;
Ute-Cirkel 55
;
Ute-Gå dig stark 55
;
Ute-Intervall 55
;
Ute-Kondition 55
;
Ute-Löpning 55
;
Ute-Styrka 55
;
Instruktör:
Alla
Anna E
;
Fredda
;
Jenny
;
Josef
;
Kim
;
Majsan
;
Mia
;
Susanne T
;
Åsa
;
Lokal:
Alla
Stora salen
;
Lilla salen
;
Cykelsalen
;
Maskinrum
;
Boxen
;
Ute
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
08:00
TRIM Muskel (B) 55
Maskinrum
Josef
17:00
Ute-Kondition 55
Josef
17:00
Cykel 25
Cykelsalen
Susanne T
17:30
Core 45
Stora salen
Susanne T
17:30
Functional Bodybuilding 55
Boxen
Fredda
18:30
Step 55
Mia
18:30
TRIM Muskel (B) 55
Maskinrum
Josef
Har du problem installera appen? Klicka här