LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
03
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
49
4
5
6
7
8
9
10
50
11
12
13
14
15
16
17
51
18
19
20
21
22
23
24
52
25
26
27
28
29
30
31
52
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Brottningsfys på Stretchytan
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
Pilates
SHAPES Afrobeat Cardio Gul
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Orange
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
Shapes Jazzfunk Orange
SHAPES Lyrisk Jazz Turkos
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
TAI CHI AVANCERAD
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Upperbody
Vinyasa yoga
Wednesday HIIT
Yoga
Yoga-Strength-Mobility
Instruktör
Amanda Anagrius Ryberg
Angelo Henriquez
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
José Nunez
Jörgen Vedeler
Madelinn Fernandez
Mario Perez Amigo
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sabina Boman
Samuel Hillby
Sibel Özer
Sofia Laas
Therese Andersson
Vikarie House of Shapes
Logga in
X
Kalender
03
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
49
4
5
6
7
8
9
10
50
11
12
13
14
15
16
17
51
18
19
20
21
22
23
24
52
25
26
27
28
29
30
31
52
Visa dagsschema
Logga in
<
SÖNDAG
SÖNDAG
03
DECEMBER
03
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
49
4
5
6
7
8
9
10
50
11
12
13
14
15
16
17
51
18
19
20
21
22
23
24
52
25
26
27
28
29
30
31
52
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Brottningsfys på Stretchytan
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Cardio Gul
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Orange
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
Shapes Jazzfunk Orange
;
SHAPES Lyrisk Jazz Turkos
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
TAI CHI AVANCERAD
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Upperbody
;
Vinyasa yoga
;
Wednesday HIIT
;
Yoga
;
Yoga-Strength-Mobility
;
Instruktör:
Alla
Amanda Anagrius Ryberg
;
Angelo Henriquez
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
José Nunez
;
Jörgen Vedeler
;
Madelinn Fernandez
;
Mario Perez Amigo
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Samuel Hillby
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Therese Andersson
;
Vikarie House of Shapes
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
10:15
Pilates
Studio 3
Moa Petersdotter
11:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Rebecca Björling
13:30
SHAPES Salsa Turkos
Studio 4
Mira Hannula
14:30
SHAPES House Gul
Studio 4
Sibel Özer
16:00
Shapes Jazzfunk Orange
Studio 3
Victoria Berggren
17:00
SHAPES Lyrisk Jazz Turkos
Studio 3
Victoria Berggren
Har du problem installera appen? Klicka här