LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
09
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Cirkelträning
Core
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Salsa Gul
Soma Move
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Ann Mirro
Cristina Pomo
Leah Percell
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Rita Barieieva
Sabina Boman
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
09
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
09
AUGUSTI
09
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
Soma Move
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Ann Mirro
;
Cristina Pomo
;
Leah Percell
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
Studio 2
Ann Mirro
17:30
Buren
X- Buren
Mia Rodhborn
18:30
Soma Move
Studio 3
Mia Rodhborn
Har du problem installera appen? Klicka här