LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
07
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
Powerfys
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Salsa Gul
Soma Move
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Amelis Riquelme Nicoletti
Ann Mirro
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Rita Barieieva
Sibel Özer
Sofia Laas
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
07
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
SÖNDAG
SÖNDAG
07
AUGUSTI
07
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Powerfys
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
Soma Move
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Ann Mirro
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Rita Barieieva
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Rebecca Björling
15:00
SHAPES House Gul
Studio 1
Sibel Özer
Har du problem installera appen? Klicka här