LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
15
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Core
Funktionell styrka
Hatha Yoga
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Power yoga
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Andreas Sanchez
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Mia Rodhborn
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Robert Wägar
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Tuvalisa Esping
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
15
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
15
SEPTEMBER
15
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Hatha Yoga
;
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
;
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Power yoga
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Andreas Sanchez
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Mia Rodhborn
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Robert Wägar
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Tuvalisa Esping
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Soma Move
Studio 3
Hanna Olsson
11:30
Muskelexplosion
Studio 1
Oscar Jöback
12:00
Stark Mamma
Studio 2
Amanda Roynesdotter Bjøru
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Mia Rodhborn
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
Studio 2
Tuvalisa Esping
18:00
MOJO Yoga
Studio 3
Mia Rodhborn
Passet är fullt
19:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Rebecca Björling
19:30
SHAPES Dancehall Turkos
Studio 1
Amelis Riquelme Nicoletti
Har du problem installera appen? Klicka här