LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
14
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
19
4
5
6
7
8
9
10
20
11
12
13
14
15
16
17
21
18
19
20
21
22
23
24
22
25
26
27
28
29
30
31
22
Aktiviteter
Booty
Core
Hatha Yoga
MOJO Yoga
Muskelexplosion
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Salsa Gul
Tai Chi - Livestream via Facebook
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Cristina Pomo
Emilia Brown
Helena Åkesson
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jenny Bohlström
Joe Jobe
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
14
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
19
4
5
6
7
8
9
10
20
11
12
13
14
15
16
17
21
18
19
20
21
22
23
24
22
25
26
27
28
29
30
31
22
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
TORSDAG
14
MAJ
14
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
19
4
5
6
7
8
9
10
20
11
12
13
14
15
16
17
21
18
19
20
21
22
23
24
22
25
26
27
28
29
30
31
22
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Core
;
Hatha Yoga
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
Tai Chi - Livestream via Facebook
;
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUS STRENGTH & INTENSITY Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSTRÄNING MED MOA SSamling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Cristina Pomo
;
Emilia Brown
;
Helena Åkesson
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jenny Bohlström
;
Joe Jobe
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:30
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
Mia Rodhborn
17:00
SHAPES House Gul
Studio 2
Sibel Özer
18:00
SHAPES Jazz Turkos
Studio 2
Åsa Fornander
19:00
SHAPES Hiphop Gul
Studio 2
Joe Jobe
20:00
Tai Chi - Livestream via Facebook
Jakob Isaksson
21:00
Tai Chi avancerad - Livestream via Facebook
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här