LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Boxfys på Stretchytan
Buren
Funktionell styrka
Kampsportfys
Kung Fu
Pilates
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Jakob Isaksson
Maria Edner
Mia Rodhborn
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
21
JUNI
21
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Funktionell styrka
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Jakob Isaksson
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Yoga
Dynamisk yoga i flöde där alla kan vara med. Vi avslutar alltid i shavasna (avslappning).
Studio 3
Rebecca Björling
11:30
Buren
X- Buren
Mia Rodhborn
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
Studio 1
Maria Edner
17:30
Buren
X- Buren
Mia Rodhborn
18:30
Soma Move
Studio 4
Mia Rodhborn
19:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Rebecca Björling
19:20
Pilates
Studio 4
Sara Galan
19:30
Kampsportfys
Studio 5
Jakob Isaksson
20:30
Kung Fu
Studio 5
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här