LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
03
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Aktiviteter
Barre Move ©
Booty
Boxfys på Stretchytan
Core
Gruppintroduktion i gymmet
Hatha Yoga
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
MOJO Yoga
Muskelexplosion
Pilates
Power yoga
Powerfys
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Feminine Vibe Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Raggamix Turkos
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Cristina Pomo
Emilia Brown
Helene Häger
Jennie Widegren
Jennifer Pacaanas
Jessica Sevenheim
Joakim Pettersson
Joe Jobe
Mia Rodhborn
Minou Deilert
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Sibel Özer
Sofia Laas
Sudheesh
Ulrika Blom
Viktor Walden
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
03
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
3
NOVEMBER
03
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Barre Move ©
;
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Core
;
Gruppintroduktion i gymmet
;
Hatha Yoga
;
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
;
KUNG FU UTOMHUS Samling på HOUSE OF SHAPES
;
MOJO Yoga
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Power yoga
;
Powerfys
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Raggamix Turkos
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS MED MIA RODHBORN Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Cristina Pomo
;
Emilia Brown
;
Helene Häger
;
Jennie Widegren
;
Jennifer Pacaanas
;
Jessica Sevenheim
;
Joakim Pettersson
;
Joe Jobe
;
Mia Rodhborn
;
Minou Deilert
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Sudheesh
;
Ulrika Blom
;
Viktor Walden
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Soma Move
Studio 3
Hanna Olsson
11:30
Muskelexplosion
Studio 1
Oscar Jöback
12:00
Stark Mamma
Studio 2
Johanna Norell
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Mia Rodhborn
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
Studio 2
Minou Deilert
18:00
MOJO Yoga
Studio 4
Mia Rodhborn
19:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Helene Häger
19:30
SHAPES Raggamix Gul
Studio 1
Ambra Succi
Passet är fullt
Har du problem installera appen? Klicka här