LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Söderköping
City
Crossfit
Pronova
Ringdansen
Söderköping
Kalender
20
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
6
5
6
7
8
9
10
11
7
12
13
14
15
16
17
18
8
19
20
21
22
23
24
25
9
26
27
28
29
Aktiviteter
ABONNERAT
BODYBALANCE®
BODYCOMBAT®
Bodypump
Bodypump 45
Core
Cykel
Functional Training Circle
Functional Training Hiit
Functional Training Stability
Les Mills Core®
RPM
RPM 30
SPF Gympa
Sprint
YinYoga
Yoga
Instruktör
Annika Stenbäck
Erica Ly
Helene Mörling
Janis Nilsson
Jessica A
Lina Sjösten
Linda Johansson
Malin Mässing
Terese Klöver
Åsa Bergman
Åsa Lideström
Logga in
X
Kalender
20
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
6
5
6
7
8
9
10
11
7
12
13
14
15
16
17
18
8
19
20
21
22
23
24
25
9
26
27
28
29
Byt anläggning
City
Crossfit
Pronova
Ringdansen
Söderköping
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
SÖDERKÖPING TISDAG
20
FEBRUARI
20
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
6
5
6
7
8
9
10
11
7
12
13
14
15
16
17
18
8
19
20
21
22
23
24
25
9
26
27
28
29
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
City
Crossfit
Pronova
Ringdansen
Söderköping
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
ABONNERAT
;
BODYBALANCE®
;
BODYCOMBAT®
;
Bodypump
;
Bodypump 45
;
Core
;
Cykel
;
Functional Training Circle
;
Functional Training Hiit
;
Functional Training Stability
;
Les Mills Core®
;
RPM
;
RPM 30
;
SPF Gympa
;
Sprint
;
YinYoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Annika Stenbäck
;
Erica Ly
;
Helene Mörling
;
Janis Nilsson
;
Jessica A
;
Lina Sjösten
;
Linda Johansson
;
Malin Mässing
;
Terese Klöver
;
Åsa Bergman
;
Åsa Lideström
;
Lokal:
Alla
Aerobicssalen
;
Spinningsalen
;
Tidrosalen
;
Brunnsparken
;
Brunn dansbana
;
Massagerum
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
10:00
SPF Gympa
Aerobicssalen
Lina Sjösten
18:00
Bodypump
Aerobicssalen
Åsa Lideström
18:20
Sprint
Spinningsalen
Linda Johansson
19:10
Yoga
Aerobicssalen
Linda Johansson
Har du problem installera appen? Klicka här